
Скважинный насос Pedrollo 4SR2m/17 S-PD
- Готово к отправке
- Код: 4SR2m/17 S-PD
19 284 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Живлення220 В
Напор130 ÷ 39 м
Якість водичиста
ВиробникІталія
Матеріал корпусанержавіюча сталь
БрендPedrollo (Педролло)
Матеріал робочого колесаlexan
Гарантія1 рік
Призначенняперекачування чистої води, полив, водопостачання
Подача (продуктивність)10 ÷ 60 л/хв (до 3,6 куб.м/год)
Вага нетто16,6 кг
Тип насосапогружний
Потужність насоса1,1 кВт (1,5 лс)
Розмір патрубків (напірний)1 ¼"
Загальні характеристики:
- Виробник - Італія
- Бренд - Pedrollo (Педролло)
- Тип насоса - погружной
- Якість води - чиста
- Призначення - перекачування чистої води, полив, водопостачання
Додатково:
- Потужність насоса - 1,1 кВт (1,5 к.с.)
- Харчування - 220 В
- Розміри патрубків (напірний) - 1 ¼ "
- Подача (продуктивність) - 10 ÷ 60 л / хв (до 3,6 куб.м / год)
- Напір - 130 ÷ 39 м
- Матеріал корпусу - нержавіюча сталь
- Матеріал робочого колеса - lexan
- Вага нетто - 16,6 кг
Опис і застосування насоса 4SR2m / 17 F
Електронасоси для свердловин Pedrollo серії 4SR рекомендуються для перекачування чистої води, що містить не більше 150 г / куб.метр піску.
Мають побутове, комунальне і промислове приминение.
Завдяки надійності та високому ККД ці насоси використовуються:
- для водопостачання з системами підтримки тиску;
- для зрошення;
- для мийного обладнання;
- для збільшення напору і в системах протівопожаротушенія.
Купуючи обладнання у нашій компанії Ви отримуєте:
- повний спектр гарантійного та післягарантійного обслуговування;
- послуги монтажу, пусконалагодження та введення в експлуатацію.
Експлуатаційні обмеження:
- Глибина застосування - до 100 м
- Температура води - до +35 ° C
- Максимальний вміст піску не більше - 150 г / м ³
- Режим роботи - S1 (безперервний)
Гідравлічні характеристики
| Подача , куб.м / год | 0 | 0.6 | 1.2 | 1.8 | 2.4 | 3.0 | 3.6 |
| Напір , метри | 135 | 130 | 122 | 111 | 93 | 71 | 39 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Производитель | Pedrollo |
| Вид насоса | Скважинный |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальный напор | 130 м |
| Пропускная способность | 3.6 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 1.1 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Количество скоростей | 1 |
| Повышение давления | Да |
| Максимальная глубина погружения | 130 м |
| Качество воды | Чистая |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 10 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 35 град. |
| Вес | 16.6 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Режущая насадка | Нет |
| Установка насоса | Вертикальная |
| Тип ротора | "Сухой" |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP20 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 98 мм |
| Длина | 853 мм |
| Диаметр разъема соединения | 20 дюйм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип выключателя насоса | Электронный |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Плавный пуск двигателя | Да |
| Взрывозащищенное исполнение | Да |
| Основные | |
| Минимальное рабочее давление | 10 |
| Частота тока | 50 Гц |
| Максимальное рабочее давление | 0.5 бар |
| Максимальная пропускная способность | 3.6 куб.м/год |
| Перекачиваемые среды | Чистая вода, Вода с примесями |
| Пользовательские характеристики | |
| Степень защиты, IP | 68 |
- Цена: 19 284 ₴










