
Контроллер давления COELBO COMPACT 2 FM 15S
- Готово к отправке
- Код: COELBO COMPACT 2 FM 15S
1 963 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Compact 2 FM15 Автоматичний пристрій для управління електронасосом, можна сказати що це реле тиску для насоса нового покоління з додатковими функціями. COMPACT 2 FM15 - компактний пристрій для автоматичного управління і захисту електричних насосів, запатентована система контролера включає в себе спеціальний електронний датчик витрати і тиску, вбудований в електронну схему, яка управляє роботою електричного насоса і відповідно підтримує тиск і витрата. Крім того, контролер має систему безпеки, щоб уникнути сухого ходу. COMPACT 2 FM15 замінює систему гідроакумулятора, реле тиску, зворотного клапана і манометра, з перевагою менших розмірів і періодичного усунення технічного обслуговування. Пристрій автоматично запускає електричний насос, при відкритті одного з кранів і наявності водоспоживання, і зупиняє його - після 10 секунд запрограмованого часу - при закритті точки споживання води. Compact 2 FM15 може застосовуватися для управління як погружного свердловинного так і для зважених поверхневого насоса.
Переваги контролера Compact 2 FM15 :
- Не вимагає обслуговування
- компактні розміри
- Швидкий монтаж
- Вбудована компенсаційна мембрана
- Не потрібно наявності гідроакумулятора
- Захист від сухого ходу і гідравлічного удару
- Манометр
- LED індикація стану роботи та помилок контролера
- Кнопка ручного пуску насоса
- Функція ART - автоматичний перезапуск насоса при відновленні подачі води
- Запатентований датчик протоки
- Вбудований зворотний клапан
- Доступна ціна
- Гарантія - 24 місяці
Зроблено в Іспанії
Технічні характеристики контролера управління насосом Compact 2 FM15:
- Підключення: 1 " зовнішня різьба
- Харчування 1х230В/50/60Гц
- Максимальна потужність насоса: 230 В, 1100 Вт
- Струм 16 (8) А cos φ ≥ 0,6
- Ступінь захисту IP65
- Макс. температура рідини, що перекачується +60 ° С
- Макс. витрата - 10 м³/год (10000 л/ч)
- Макс. робочий тиск 10 бар
- Тиск включення FM15 - 1,5 бар (Установлено на заводі - не регулюється!)

| Защита от сухого хода | есть |
| Тип контроллера | электронный |
| Манометр | есть |
| Максимальное давление контроллера, бар |
5-10
|
-
Страна производитель
Испания
-
Напряжение сети
1~110-230V
-
Частота тока
50
-
Максимальное давление воды
8
-
Присоединительный размер
1"
-
Максимальный ток коммутации
16
-
Максимальная температура воды на входе
60 град.
-
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | COELBO |
| Страна производитель | Испания |
| Вес | 2 кг |
| Внешний диаметр | 1 мм |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP65 |
| Максимальная мощность | 1100 Вт |
| Напряжение | 200 В |
| Рабочий диапазон | 10 бар |
| Степень защиты, IP | IP65 |
| Тип запчасти | Контроллер давления |
| Частота | 50 GHz |
- Цена: 1 963 ₴










