
Насос повышения давления Optima ECO 15-15 AUTO
- Нет в наличии
- Код: 000021549
2 624 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА +БОНУС ЗАТЕЛЕФОНУЮ ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ
Країна виробник - Польща;
Гарантія - 2 роки
Насос підвищення тиску Optima ECO 15-15 AUTO ( пластиковий корпус, двигун на постійних магнітах ) використовується для підвищення тиску в системах водопостачання індивідуального типу. Допускається перекачування тільки чистої води без хімічних і механічних домішок. Невеликі габарити і вага, конструктивне виконання з патрубками в лінію дозволяють виконувати монтаж насоса безпосередньо на трубопроводі. Насос працює практично безшумно, тому його можна встановлювати в будь-якому місці будинку або квартири.
Принцип роботи.
Насос працює в автоматичному режимі за допомогою реле протоку води - тобто вмикається і вимикається автоматично, в залежності від потреб споживача ( мінімальне значення протоку, при якому вмикається насос - 2,0 л/хв ). Насос відрізняється безшумністю роботи, простотою конструкції і низьким енергоспоживанням. В автоматичному режимі датчик протоку вимикає насос при витраті води менше 2,0 л / хв.
Також датчик протоку служить захистом від сухого ходу (робота насоса без води)
Не допускається використання насоса без води!
Конструктивні особливості.
Корпус насоса - пластик.
Насосна частина - технополімер.
Робоче колесо - технополімер.
Двигун на постійних магнітах, що забезпечує низький рівень шуму.
Технічні характеристики
Потужність.Вт - 75
Напруга живлення,В - 230 В/24 ( в комплекті адаптер на 24 В)
Макс температура води, що перекачується, С - 90
Макс температура навколишнього середовища , С - 40
Макс потік, л / хв. - 25
Номінальний потік, л / хв. - 13
Макс тиск, м. - 13,5 / 1,35 атм
Міжосьова відстань, мм - 177
Різьбове підключення, -1/2″
Вага, кг. - 0,7
| Країна походження: | Польща |
|---|---|
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
| Вид | Насоси підвищення тиску |
| Діаметр підключення | 1/2″ |
| Міжосьова відстань (мм.) | 177 |
| Потужність | 0,075 кВт. |
| Вага брутто (кг.): | 0.850000 |
| Обєм (м³): | 0.002100 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Optima |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 0.7 кг |
| Вид насоса | Циркуляционный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Качество воды | Чистая |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 40 град. |
| Максимальный напор | 15 м |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Повышение давления | Да |
| Потребляемая мощность | 24 Вт |
| Пропускная способность | 3.2 куб. м/час |
| Состояние | Новое |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Частота | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Плавный пуск двигателя | Да |
| Тип выключателя насоса | Электронный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Диаметр разъема соединения | 15 дюйм |
| Конструктивные особенности | |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP44 |
| Режущая насадка | Нет |
| Тип ротора | "Мокрый" |
| Установка насоса | Горизонтальная/вертикальная |
- Цена: 2 624 ₴










