-13%Кормоизмельчитель МЛИН-ОК 9
- Готово к отправке
- Код: 79788
6 160 ₴
5 359 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Характеристики та опис
-
Основні атрибути
-
Виробник
Млинок
-
Країна виробник
Китай
-
Сировина, що переробляється
Зернові, Кукурудзяні качани, Сіно
-
Тип приводу
Електродвигун (від мережі)
-
Номінальна напруга
220 В
-
Потужність двигуна
2.5 кВт
-
Частота струму
50 Гц
-
Тип
Кормоізмельчітель
-
Кількість обертів двигуна
2800 об/хв
-
Стан
Нове
-
-
Продуктивність, кг/годину
-
Зерно
200 кг/год
-
Кукурудзяні качани
90 кг/год
-
-
Габаритні розміри
-
Вага
18.2 кг
-
Характеристики та опис
-
Основні атрибути
-
Виробник
-
Країна виробник
Китай
-
Сировина, що переробляється
Зернові, Коренеплоди, Фрукти, Сіно, Солома, Кукурудзяні качани, Стебловий корм, Овочі
-
Тип приводу
Електродвигун (від мережі)
-
Номінальна напруга
220 В
-
Потужність двигуна
2.5 кВт
-
Тип
Кормоізмельчітель
-
Кількість обертів двигуна
2800 об/хв
-
Стан
Нове
-
-
Продуктивність, кг/годину
-
Зерно
200 кг/год
-
Кукурудзяні качани
90 кг/год
-
-
Габаритні розміри
-
Ширина
295 мм
-
Довжина
415 мм
-
Висота
750 мм
-
Вага
22 кг
-
-
Бренд:
Млин-ОК
-
Напруга:
220 В, 50 Гц
-
Матеріал корпусу:
Залізо
-
Гарантія:
12 місяців
-
Обэм:
5 літрів
-
Продуктивність зерно:
180 кг / год
-
Кількість оборотів двигуна:
2850 об / хв
-
стебельчатий корм:
380 кг / год;
-
Потужість:
2500 Вт (2.5 кВт)
-
Сіно і солома:
400 кг / год
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Млин-ОК |
| Страна производитель | Китай |
| Количество оборотов двигателя | 2800 об/мин |
| Мощность двигателя | 2.5 кВт |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Объем приемного бункера | 5 л |
| Перерабатываемое сырье | Солома, Корнеплоды, Кукурузные початки, Зерновые, Фрукты, Стебельчатый корм, Сено, Овощи |
| Состояние | Новое |
| Тип | Зернодробилка-корморезка |
| Тип привода | Электродвигатель (от сети) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 22 кг |
| Высота | 750 мм |
| Длина | 415 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Производительность, кг/час | |
| Зерно | 200 кг/час |
| Кукурузные початки | 90 кг/час |
- Цена: 5 359 ₴
- Способ упаковки: картонна упаковка










