
Насос дренажний Optima FC750W 0,75кВт
- Готово к отправке
- Код: 000015473
2 168 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Насос дренажний Optima FC 750W 0.75кВт - це дренажний насос потужністю 0.75 кВт. Призначений для відкачування чистої води води з колодязів, погребів, ставків і резервуарів, а також для зниження рівня ґрунтових вод. Основними перевагами насоса є простота і надійність конструкції, а також, покращене сальникове ущільнення.
Характеристики:
Країна виробник: Польща
Виробник: Optima
Вид насоса: Дренажний
Спосіб установки насоса: занурювальний
Максимальний напір: 8 (м)
Пропускна здатність: 11 (куб. М / год)
Потужність: 750.0 (Вт)
Напруга мережі: 220-240 В
Частота: 50.0 (Гц)
Підвищення тиску: Немає
Максимальна глибина занурення: 5.0 (м)
Якість води: Брудна
Мінімальна температура робочої рідини: 1.0 (град.)
Максимальна температура робочої рідини: 60.0 (град.)
Діаметр перекачуваних частинок: 5.0 (мм)
Вага: 9 (кг)
Гарантійний термін: 24 (міс)
Конструктивні особливості:
• Ріжуча насадка: Ні
• Установка насоса: Вертикальна
• Тип ротора: ″Сухий″
• Матеріал корпусу: Пластик
• Клас захисту корпусів електронного устаткування: IP68
Додаткові характеристики:
• Тип вимикача насоса: Поплавковий
• Автоматичний контроль рівня робочої середовища: Так
• Захист від перегріву: Немає
• Плавний пуск двигуна: Так
• Максимальна кількість пусків в годину: 30
• Вид насоса: Дренажні і фекальні
• Тип: занурювальний дренажний
• Тип насоса: Дренажні
• Матеріал насоса: Пластик
• Автоматичний контроль за рівнем води: поплавковий
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Производитель | Optima |
| Вид насоса | Дренажный |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальный напор | 8 м |
| Пропускная способность | 11 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Количество скоростей | 1 |
| Повышение давления | Да |
| Максимальная глубина погружения | 5 м |
| Качество воды | Грязная |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 1 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 60 град. |
| Диаметр перекачиваемых частиц | 5 мм |
| Вес | 9 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Режущая насадка | Нет |
| Установка насоса | Вертикальная |
| Тип ротора | "Сухой" |
| Материал корпуса | Пластик |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP68 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Диаметр разъема соединения | 1 дюйм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип выключателя насоса | Поплавковый |
| Минимальная температура окружающей среды | 10 град. |
| Максимальная температура окружающей среды | 100 град. |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Плавный пуск двигателя | Да |
- Цена: 2 168 ₴








