
Захист сухого ходу Optima EURO SMALL
- Нет в наличии
- Код: 000016070
1 186 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА
Захист сухого ходу Optima EURO SMALL
Пристрій Optima EURO SMALL призначений для автоматичного керування роботою насоса і захисту його від «сухого ходу».
Принцип роботи:
- Пристрій вмикає насос при падінні тиску до 2,2 бар і вимикає при протоці води через пристрій менше 2 л / хв.
- При відсутності води у всмоктувальній лінії, пристрій вимикає насос через 10 -15 секунд його роботи «всуху», для цього не потрібно поплавковое реле або реле рівня.
- У пристрої передбачений захист від частих повторних запусків внаслідок витоку води (відключення на 30 хв з повторним запуском).
- При спрацьовуванні по ″сухому ходу″ відбувається автоматичний перезапуск в спробі відновити нормальний режим роботи насоса (перезапуск здійснюється через 15, 30, 60 хв і в подальшому один раз на годину).
- Пристрій має два 1 ″-дюймових виходи, розташованих під кутом 90, що дозволяє приєднати розширювальний бак безпосередньо до пристрою.
- У пристрої вбудований зворотний клапан. В комплекті - кабель з євровилкою.
Технічні дані:
• Електричні характеристики - 230 В (відхилення - 10%).
• Частота: 50/60 Гц.
• Потужність двигуна до 1.5 кВт
• Вбудований манометр
• Максимальний потік води - 80 л / хв
• Пусковий тиск: 2,2 бар.
• Максимальна температура води - 60 ° С.
• Максимальний робочий тиск - 10 бар.
• Максимальна сила струму - 16 A.
• Клас захисту - IP 65.
• Виробництво - Польща
• Гарантія - 2 роки
• Вага: 0.825 кг
| Країна походження: | Польща |
|---|---|
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
| Тип | Захист сухого ходу |
| Вага брутто (кг.): | 0.815000 |
| Обєм (м³): | 0.003000 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Optima |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 0.86 кг |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP65 |
| Максимальная мощность | 1500 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Рабочий диапазон | 10 бар |
| Степень защиты, IP | IP65 |
| Тип запчасти | Контроллер давления |
| Частота | 50 GHz |
- Цена: 1 186 ₴





