
Насос відцентровий VOLKS pumpe JY150 1,3кВт
- Готово к отправке
- Код: 000022876
3 018 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА +БОНУС ЗАТЕЛЕФОНУЙ ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ
Насос відцентровий VOLKS pumpe JY150 1,3 кВт
Насос відцентровий VOLKS pumpe JY150 1,3 кВт застосовується для подачі води в автоматичному режимі, зрошення та поливу, перекачування води і хімічно неагресивних рідин.
Конструктивні особливості:
• Насосна частина виготовлена з чавуну
• Робоче колесо: високоміцний пластик
• Дифузор і ежектор: високоміцний пластик
• Вал двигуна: нержавіюча сталь
• Механічне ущільнення: кераміка і графіт
| Країна походження: | Китай |
|---|---|
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
| Потужність | 1,3 кВт. |
| Вага брутто (кг.): | 13.860000 |
| Обєм (м³): | 0.020200 |
• Корпус електродвигуна охолоджується вентилятором
• Опори вала двигуна: шарикопідшипники, вільно доступні для обслуговування
• Ступінь захисту двигуна: IP44
• Клас ізоляції: F
• Термозахисної реле вбудовано в двигун.
Технічні характеристики:
Максимальний напір- 55 м
Максимальна глибина всмоктування - 9 м
Максимальна продуктивність - 3,6 м3 / год
Максимальна теіпература води - 40 ° С
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Volks |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 10.5 кг |
| Вид насоса | Центробежный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Качество воды | Чистая |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальная глубина погружения | 9 м |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 40 град. |
| Максимальный напор | 48 м |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 5 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Повышение давления | Да |
| Потребляемая мощность | 1300 Вт |
| Пропускная способность | 3 куб. м/час |
| Состояние | Новое |
| Частота | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Максимальная температура окружающей среды | 65 град. |
| Минимальная температура окружающей среды | 10 град. |
| Плавный пуск двигателя | Да |
| Тип выключателя насоса | Электронный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Диаметр разъема соединения | 1 дюйм |
| Конструктивные особенности | |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP44 |
| Материал корпуса | Чугун |
| Режущая насадка | Нет |
| Тип ротора | "Мокрый" |
| Установка насоса | Горизонтальная |
- Цена: 3 018 ₴









