
Насос відцентровий Optima JET150 PRIME 1,5кВт
- Готово к отправке
- Код: 000020422
6 285 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА +БОНУС ЗАТЕЛЕФОНУЙ ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ
Насос відцентровий Optima JET150 PRIME 1,5 кВт
Виробник - Польща
Гарантія - 3 роки
Насос відцентровий Optima JET150 PRIME 1,5 кВт чавун довгий призначений для перекачування чистої води і хімічно неагресивних рідин. Може застосовуватися в побуті та промисловості, для автоматичної подачі води в комплексі з резервуарами і автоматичними агрегатами підтримки тиску, для поливу городів, садів і т. ін. Встановлювати в місцях, захищених від атмосферного впливу.
Принцип роботи:
Optima JET150 PRIME 1,5 кВт чавун - це насос відцентрового типу з одним робочим колесом. Тиск в відцентрових насосах створюється завдяки відцентровій силі, що виникає при впливі лопаток робочого колеса на рідину. Глибина підняття води до 9м, досягається завдяки ежектору (трубці Вентурі) встановленим в корпусі насоса. Рідина, що всмоктується, тільки частково подається в нагнітальний патрубок. Частина води, що залишилася, рециркулює через ежектор, який будучи з`єднаний з камерою всмоктування, створює в ній розрідження, необхідне для підняття води. Перед запуском в роботу необхідно залити воду в насосну частину. Завдяки системі Вентурі вирішується проблема перекачування рідин з вмістом повітря.
Конструктивні особливості:
• Насосна частина виготовлена з чавуну
• Робоче колесо - латунь
• Дифузор і ежектор - термопласт,
• Вал ротора - нержавіюча сталь.
• Механічне ущільнення - кераміка і графіт.
• Корпус електродвигуна охолоджується вентилятором.
• Опори вала ротора - шарикопідшипники, вільно доступні для обслуговування.
• Ступінь захисту двигуна IP44.
• Клас ізоляції F.
• Термозахисне реле вбудоване в двигун
Технічні характеристики:
• номінальна потужність двигуна - 1,5 кВт
• напруга мережі: 230В,50Гц.
• максимальна глибина всмоктування - 9 м
• максимальна висота напору - 59 м
• максимальна продуктивність - 4.8 м3 / год (80 л / хв)
• максимальна температура води - 40 * С
• діаметр підключення - 1 1/4 ″/ 1 ″
• вага в упаковці - 21.76 кг
• вага насоса - 21.07 кг
• габарити в упаковці - 42х24х22 см
| Країна походження: | Польща |
|---|---|
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
| Потужність | 1,5 кВт. |
| Вага брутто (кг.): | 21.910000 |
| Обєм (м³): | 0.032800 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Optima |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 21.07 кг |
| Вид насоса | Центробежный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Качество воды | Чистая |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальная глубина погружения | 9 м |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 40 град. |
| Максимальный напор | 59 м |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 5 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Повышение давления | Да |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Пропускная способность | 4.8 куб. м/час |
| Состояние | Новое |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Частота | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Максимальная температура окружающей среды | 65 град. |
| Минимальная температура окружающей среды | 10 град. |
| Плавный пуск двигателя | Да |
| Тип выключателя насоса | Электронный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 420 мм |
| Диаметр разъема соединения | 1 дюйм |
| Длина | 220 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Конструктивные особенности | |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP44 |
| Материал корпуса | Чугун |
| Режущая насадка | Нет |
| Тип ротора | "Мокрый" |
| Установка насоса | Горизонтальная |
- Цена: 6 285 ₴






