вверхвниз

Насос фекальний з ріжучим механізмом VOLKS V1100 DF 1,1 кВт
- Готово к отправке
- Код: 000013622
5 753 ₴
+380 (68) 838-86-34
Провідний менеджер Сергій
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Насос фекальний з ріжучим механізмом VOLKS V1100 DF 1,1 кВт - це насос потужністю 1.1 кВт, призначений для перекачування фекальних, стічних і забруднених вод.
Конструкція робочого колеса відкритого типу дає можливість перекачувати тверді частинки без засмічення насосної частини.
Вмонтований ріжучий механізм забезпечує подрібнення довгих і волокнистих часток, запобігаючи їх намотуванню на колесо.
Гарантія - 1 рік
Характеристики:
• потужність - 1,1 кВт;
• максимальна продуктивність - 18 м3 / год;
• максимальний напір - 10 м;
• максимальна температура перекачуваної рідини - 40 ° С
• максимальний розмір часток - 55 мм;
• максимальна глибина занурення - 5м;
• матеріал корпусу двигуна - нержавіюча сталь
• діаметр підключення - 2 ″
• вага в упаковці - 20.04 кг
• вага насоса - 19.24 кг
• габарити упаковки (ВхШхГ) - 51х28х21 см
Конструкція робочого колеса відкритого типу дає можливість перекачувати тверді частинки без засмічення насосної частини.
Вмонтований ріжучий механізм забезпечує подрібнення довгих і волокнистих часток, запобігаючи їх намотуванню на колесо.
Гарантія - 1 рік
Характеристики:
• потужність - 1,1 кВт;
• максимальна продуктивність - 18 м3 / год;
• максимальний напір - 10 м;
• максимальна температура перекачуваної рідини - 40 ° С
• максимальний розмір часток - 55 мм;
• максимальна глибина занурення - 5м;
• матеріал корпусу двигуна - нержавіюча сталь
• діаметр підключення - 2 ″
• вага в упаковці - 20.04 кг
• вага насоса - 19.24 кг
• габарити упаковки (ВхШхГ) - 51х28х21 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Volks pumpe |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 19.24 кг |
| Вид насоса | Фекальный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр перекачиваемых частиц | 55 мм |
| Качество воды | Грязная |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальная глубина погружения | 5 м |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 40 град. |
| Максимальный напор | 10 м |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Повышение давления | Нет |
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Пропускная способность | 18 куб. м/час |
| Состояние | Новое |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Частота | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Максимальная температура окружающей среды | 65 град. |
| Плавный пуск двигателя | Да |
| Тип выключателя насоса | Поплавковый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 510 мм |
| Диаметр разъема соединения | 2 дюйм |
| Длина | 210 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Конструктивные особенности | |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX8 |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь, Чугун |
| Режущая насадка | Да |
| Тип ротора | "Сухой" |
| Установка насоса | Вертикальная |
Информация для заказа
- Цена: 5 753 ₴






