
Каналізаційна установка VOLKS pumpe WC800(сололифт)
- Готово к отправке
- Код: 000018982
13 992 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Каналізаційна установка VOLKS pumpe WC 800
Застосування:
Відкачування стічних і фекальних вод з санвузлів де немає можливості організувати відведення в каналізаційну систему самопливом (наприклад, санвузол знаходиться в підвальному приміщенні)
Технічні характеристики
Потужність - 800 Вт
Максимальний напір - 8 м
Максімальноя продуктивність 10,8 м3 / год
Точки підведення 1х 110 мм, 3 х 40 мм
Точка виходу: 23/28/32/40 мм
Температура води - 65 С
Принцип роботи
При наповненні приймальної камери автоматично вмикається двигун, Після відкачування стічних вод насос автоматично вимикається.
Переваги:
простота монтажу і експлуатації
вільний доступ до панелі управління
можливість підключення одного, двох або трьох джерел зливу каналізації
кнопка «Примусовий старт»
МОЖЛИВІСТЬ ВИЛУЧЕННЯ фекального насоса З КОРПУСУ без від`єднання ПРИСТРОЮ ВІД ТОЧОК ПІДКЛЮЧЕННЯ!
Комплектація:
Напірний патрубок зі зворотним клапаном
Заглушка - 110 мм
Заглушка - 40 мм
Вага нетто: 8,20 кг
Вага брутто: 9,78 кг
Упаковка ВхШхГ: 25х53х35 см
| Країна походження: | Китай |
|---|---|
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
| Вага брутто (кг.): | 10.000000 |
| Обєм (м³): | 0.048000 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Volks pumpe |
| Вид насоса | Канализационная установка |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Максимальный напор | 8 м |
| Пропускная способность | 10.8 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Количество скоростей | 1 |
| Повышение давления | Нет |
| Качество воды | Грязная |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 65 град. |
| Вес | 8.2 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Число водозаборных точек | 3 |
| Установка насоса | Горизонтальная |
| Тип ротора | "Сухой" |
| Материал корпуса | Пластик |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP54 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 530 мм |
| Высота | 250 мм |
| Длина | 350 мм |
| Длина сетевого шнура | 1.5 м |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип выключателя насоса | Поплавковый |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Плавный пуск двигателя | Да |
- Цена: 13 992 ₴








