
Каналізаційна установка VOLKS pumpe WC500-1
- Готово к отправке
- Код: 000018980
8 752 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА +БОНУС ЗАТЕЛЕФОНУЙ ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ
Каналізаційна установка VOLKS pumpe WC 500-1
Застосування:
Відкачування стічних і фекальних вод з санвузлів де немає можливості організувати відведення в каналізаційну систему самопливом (наприклад, санвузол знаходиться в підвальному приміщенні)
Технічні характеристики
Потужність - 500 Вт
Максимальний напір - 8 м
Максимальна продуктивність 10 м3 / год
Точки підведення 1х 110 мм, 3х 40 мм
Точка виходу: 23/28/32/40 мм
Температура води - 65 С
Принцип роботи
При наповненні приймальної камери автоматично вмикається двигун, Після відкачування стічних вод насос автоматично вимикається.
Переваги:
простота монтажу і експлуатації
вільний доступ до панелі управління
можливість підключення одного або двох джерел зливу каналізації
кнопка «Примусовий старт»
Комплектація:
Напірний патрубок зі зворотним клапаном
Заглушка - 110 мм
Заглушка - 40 мм
Вага нетто: 6,2 кг
Вага брутто: 7,75 кг
Упаковка ВхШхГ: 24х56х33 см
Країна походження:КитайКраїна реєстрації бренду:УкраїнаВага брутто (кг.):8.330000Обєм (м³):0.053000
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Volks pumpe |
| Вид насоса | Канализационная установка |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Максимальный напор | 8 м |
| Пропускная способность | 10 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 500 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Количество скоростей | 1 |
| Повышение давления | Нет |
| Качество воды | Грязная |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 65 град. |
| Вес | 7.75 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Число водозаборных точек | 3 |
| Режущая насадка | Да |
| Установка насоса | Горизонтальная |
| Тип ротора | "Сухой" |
| Материал корпуса | Пластик |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 560 мм |
| Высота | 240 мм |
| Длина | 330 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип выключателя насоса | Поплавковый |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Плавный пуск двигателя | Да |
- Цена: 8 752 ₴








