
Насос підвищення тиску Optima ECO 15-10 AUTO
- Готово к отправке
- Код: 000021548
2 560 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Країна виробник - Польща;
Гарантія - 2 роки
Насос підвищення тиску Optima ECO 15-10 AUTO ( пластиковий корпус, двигун на постійних магнітах ) використовується для підвищення тиску в системах водопостачання індивідуального типу. Допускається перекачування тільки чистої води без хімічних і механічних домішок. Невеликі габарити і вага, конструктивне виконання з патрубками в лінію дозволяють виконувати монтаж насоса безпосередньо на трубопроводі. Насос працює практично безшумно, тому його можна встановлювати в будь-якому місці будинку або квартири.
Принцип роботи.
Насос працює в автоматичному режимі за допомогою реле протоку води - тобто вмикається і вимикається автоматично, в залежності від потреб споживача ( мінімальне значення протоку, при якому вмикається насос - 2,0 л/хв ). Насос відрізняється безшумністю роботи, простотою конструкції і низьким енергоспоживанням. В автоматичному режимі датчик протоку вимикає насос при витраті води менше 2,0 л / хв.
Також датчик протоку служить захистом від сухого ходу (робота насоса без води)
Не допускається використання насоса без води!
Конструктивні особливості.
Корпус насоса - пластик.
Насосна частина - технополімер.
Робоче колесо - технополімер.
Двигун на постійних магнітах, що забезпечує низький рівень шуму.
Технічні характеристики
Потужність.Вт - 50
Напруга живлення,В - 230 В/24 ( в комплекті адаптер на 24 В)
Макс температура води, що перекачується, С - 90
Макс температура навколишнього середовища , С - 40
Макс потік, л / хв. - 20
Номінальний потік, л / хв. - 10
Макс тиск, м. - 10 / 1,0 атм
Міжосьова відстань, мм - 177
Різьбове підключення, -1/2″
Вага, кг. - 0,7
| Країна походження: | Польща |
|---|---|
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
| Вид | Насоси підвищення тиску |
| Діаметр підключення | 1/2″ |
| Міжосьова відстань (мм.) | 177 |
| Потужність (кВт.) | 0,050 кВт. |
| Вага брутто (кг.): | 0.850000 |
| Обєм (м³): | 0.002100 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Производитель | Optima |
| Вид насоса | Для повышения давления воды |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Максимальный напор | 10 м |
| Потребляемая мощность | 50 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Количество скоростей | 1 |
| Повышение давления | Да |
| Качество воды | Чистая |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 65 град. |
| Вес | 0.7 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Режущая насадка | Нет |
| Установка насоса | Горизонтальная/вертикальная |
| Тип ротора | "Сухой" |
| Материал корпуса | Пластик |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 92 мм |
| Высота | 110 мм |
| Диаметр разъема соединения | 15 дюйм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип выключателя насоса | Электронный |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Плавный пуск двигателя | Да |
- Цена: 2 560 ₴










