
Насосна станція VOLKS pumpe WZ370 0,37кВт бак 2л
- Нет в наличии
- Код: 000011484
2 077 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Насосна станція VOLKS pumpe WZ370 0,37 кВт бак 2л
Гарантія - 1 рік
Комплектація:
- Насос вихровий VOLKS pumpe WZ370 0,37 кВт
- Гідроакамулятор - на 2 літри.
Гідравлічні характеристики насосних станцій повністю відповідають гідравлічним характеристикам насосів на базі яких зібрано насосну станцію.
Водопостачання приватного будинку або котеджу.
Станція VOLKS pumpe WZ370 0,37 кВт з баком 2л призначена для подачі і перекачування води, яка не містить механічні домішки, з колодязів, свердловин, водойм і накопичувальних ємностей. Станція застосовується в системах автоматичного водопостачання. Використовується для зрошення садів і присадибних ділянок. Є хорошим рішенням там, де необхідно створити високий натиск з відносно невеликою продуктивністю.
Насос вихровий VOLKS pumpe WZ370 0,37 кВт застосовується в системах автоматичного водопостачання і перекачування води, яка не містить механічних домішок - з колодязів, свердловин, водойм і накопичувальних ємностей.
переваги:
• Проста і дешева конструкція; може працювати на суміші газу і рідини.
Конструктивні особливості:
• Насосна частина виготовлена з чавуну
• Робоче колесо: латунь
• Вал двигуна: нержавіюча сталь
• Механічне ущільнення: кераміка і графіт
• Корпус електродвигуна охолоджується вентиляторів
• Опори вала двигуна: шарикопідшипники, вільно доступні для обслуговування
• Термозахисної реле вбудовано в двигун
Основні технічні характеристики:
• Максимальна температура води: + 50 ° С
• Максимальний напір: 32 м
• Максимальна глибина всмоктування: 6 м
• Максимальна кількість включень в годину: 40
• Максимальна продуктивність: 1,8 м3 / год
• Ступінь захисту електродвигуна: IP44
• Клас ізоляції: F
• Напруга мережі: 230 V - 50 Hz
• Вага в упаковці - 7.22 кг
• Вага станції - 6.69 кг
• Габарити упаковки (ВхШхГ) - 30х28х24 см
| Країна походження: | Китай |
|---|---|
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
| Потужність | 1,1 кВт. |
| Вага брутто (кг.): | 6.240000 |
| Обєм (м³): | 0.019000 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Volks pumpe |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 6.69 кг |
| Вид насоса | Вихревой |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Качество воды | Чистая |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальная глубина погружения | 6 м |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 40 град. |
| Максимальный напор | 32 м |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Повышение давления | Да |
| Потребляемая мощность | 370 Вт |
| Пропускная способность | 1.8 куб. м/час |
| Состояние | Новое |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Частота | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Плавный пуск двигателя | Да |
| Тип выключателя насоса | Электронный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 300 мм |
| Диаметр разъема соединения | 1 дюйм |
| Длина | 240 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Конструктивные особенности | |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP44 |
| Материал корпуса | Чугун |
| Режущая насадка | Нет |
| Тип ротора | "Мокрый" |
| Установка насоса | Горизонтальная |
- Цена: 2 077 ₴








