
Насос дренажний з вбудованим поплавком Optima FQ500 С 0,5кВт
- Нет в наличии
- Код: 000011611
2 580 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Насос дренажний із вбудованим поплавком Optima FQ500 0.5кВт - це дренажний насос потужністю 0.5 кВт, призначений для для перекачування чистої або забрудненої води. Конструкція робочого колеса відкритого типу дозволяє перекачувати тверді частини без засмічення насосної частини.
Країна виробник - Польща.
Гарантія - 2 роки.
Характеристики:
• потужність - 500Вт;
• максимальна продуктивність - 8м3 / год;
• максимальний напір - 6,5 м;
• максимальний розмір часток - 30 мм;
• максимальна глибина занурення - 5м;
• діаметр підключення - ¾-1 ″
• вага в упаковці - 3.1 кг
• вага насоса - 2.6 кг
• габарити упаковки (ВхШхГ) - 37х22х16 см
• матеріал корпуса - пластик;
• матеріал робочого колеса - пластик
Насос має два режими роботи:
• В ручному режимі (Manual) насос починає працювати відразу після підключення до мережі електроживлення.
• В автоматичному режимі (Avtomatic), насос включається і вимикається, в залежності від рівня рідини, за допомогою поплавкового вимикача, вбудованого в корпус насоса.
Основні особливості:
• Наявність вбудованого поплавкового вимикача
• Корпус насоса з ударостійкого пластику
• Простота і надійність конструкції
• Покращене сальникове ущільнення
Насос складається з трьох основних вузлів - електродвигуна, відцентрового насоса і поплавкового вимикача. У нижній частині насоса розташовані усмоктувальні отвори. Корпус насоса і робоче колесо виконані з матеріалу, що має високі механічні властивості.
| Країна походження: | Польща |
|---|---|
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
| Вага брутто (кг.): | 3.825000 |
| Обєм (м³): | 0.015054 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Optima |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 2.6 кг |
| Вид насоса | Дренажный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Диаметр перекачиваемых частиц | 5 мм |
| Качество воды | Грязная |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальная глубина погружения | 5 м |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 40 град. |
| Максимальный напор | 6.5 м |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Повышение давления | Нет |
| Потребляемая мощность | 500 Вт |
| Пропускная способность | 8 куб. м/час |
| Состояние | Новое |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Частота | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Плавный пуск двигателя | Да |
| Тип выключателя насоса | Поплавковый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 370 мм |
| Диаметр разъема соединения | 1 дюйм |
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Конструктивные особенности | |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP68 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Режущая насадка | Нет |
| Тип ротора | "Сухой" |
| Установка насоса | Вертикальная |
- Цена: 2 580 ₴







