
Насос фекальний з ріжучим механізмом Optima V 550 DF 0,55 кВт
- Готово к отправке
- Код: 000013620
4 576 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА +БОНУС ЗАТЕЛЕФОНУЮ ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ
Насос фекальний з ріжучим механізмом Optima V 550 DF 0,55 кВт - це насос потужністю 0.55 кВт, призначений для перекачування фекальних, стічних і забруднених вод.
Конструкція робочого колеса відкритого типу дає можливість перекачувати тверді частинки без засмічення насосної частини.
Вмонтований ріжучий механізм забезпечує подрібнення довгих і волокнистих часток, запобігаючи їх намотуванню на колесо.
Країна виробник - Польща
Гарантія - 2 роки
Характеристики:
• потужність - 550Вт;
• максимальна продуктивність - 10 м3 / год;
• максимальний напір - 7 м;
• Максимальна температура рідини, що перекачується - 40 ° С
• максимальний розмір часток - 55 мм;
• максимальна глибина занурення - 5м;
• матеріал корпусу двигуна - нержавіюча сталь
• діаметр підключення - ¾ -1 ″
• вага в упаковці - 11.37 кг
• вага насоса - 10.65 кг
• габарити упаковки (ВхШхГ) - 46х22х17 см
| Країна походження: | Польща |
|---|---|
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
| Вага брутто (кг.): | 11.280000 |
| Обєм (м³): | 0.016600 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Optima |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 10.65 кг |
| Вид насоса | Фекальный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Диаметр перекачиваемых частиц | 55 мм |
| Качество воды | Грязная |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальная глубина погружения | 5 м |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 40 град. |
| Максимальный напор | 7 м |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Повышение давления | Нет |
| Потребляемая мощность | 550 Вт |
| Пропускная способность | 10 куб. м/час |
| Состояние | Новое |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Частота | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Плавный пуск двигателя | Да |
| Тип выключателя насоса | Поплавковый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 460 мм |
| Диаметр разъема соединения | 1 дюйм |
| Длина | 170 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Конструктивные особенности | |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP68 |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь, Чугун |
| Режущая насадка | Да |
| Тип ротора | "Мокрый" |
| Установка насоса | Вертикальная |
- Цена: 4 576 ₴








