
Пускозарядний пристрій Forte CD-600 INFP
- Немає в наявності
- Код: 113241
10 819 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Інтелектуальний пуско-зарядний пристрій Forte CD-600 INFP це пристрій нового покоління, який здатний заряджати всі типи акумуляторів. Ємність заряджуваних акумуляторів може варіюватися от 40 до 480А·год, а напруга 12 и 24В. Апарат працює в імпульсному режимі та має 6 етапів заряджання, завдяки чому продовжується строк експлуатації акумуляторів. Ця модель автоматично вибирає силу струму, залежно від типу акумулятора та від ступеня його розряджання. Також варто зазначити наявність зимового режиму за низьких температур. Прилад зібраний за найсуворішими стандартами якості та відповідає вимогам безпеки (є захист від перевантаження, перегрівання та неправильного під'єднання). В арсеналі приладу є цифровий серпневий дисплей для повного контролю процесу заряджання та пуску. Корпус пуско-зарядного пристрою Forte CD-600 INFP виконаний з міцного металу.
ОСОБЕННОСТИ:
- функція пуску та заряджання;
- висока ємність батарей, що заряджаються;
- багатоступеневий цикл заряджання;
- цифровий амперметр для повного контролю;
- захист від перевантаження;
- захист від неправильного під'єднання;
- наявність зимового режиму.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Виробник: Форте
- Тип пристрою: пуско-зарядний
- Напруга/частота, В/Гц: 220/50
- Вихідна напруга, В: 12/24
- Ємність акумуляторів, А·год: 40-480
- Максимальний струм заряджання, А: 60
- Максимальний пусковий струм, А: 600
- Амперметр: цифровий
- Захист від перевантаження: є
- Захист від перегрівання: є
- Мікропроцесорний контролер: є
- Кількість етапів заряджання: 6
- Зимовий режим: є
- Довжина дротів, м: 1,8/1,5
- Габарити, см: 37*26,5*11,5
- Гарантія, міс.: 12
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- пуско-зарядний пристрій Forte CD-600 INFP;
- дроти з клемами;
- посібник з експлуатації;
- картонна упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пуско-зарядний |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Кількість режимів заряду | 6 |
| Напруга зарядки | 1 В |
| Струм заряду | 60 А |
| Ємність акумулятору | 480 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 265 мм |
| Висота | 370 мм |
- Ціна: 10 819 ₴









