
Насос циркуляційний Optima OP32-80 180мм + гайки, + кабель з вилкою
- Готово к отправке
- Код: 000008159
2 751 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Насос циркуляційний Optima OP32-80 180мм
Циркуляційний насос Optima OP32-80 180мм - це циркуляційний насос однофазний з «мокрим ротором» і регульованою швидкістю призначений для застосування в опалювальних системах закритого типу з примусовою циркуляцією або в системах з відкритим розширювальним баком.
Особливості:
Асинхронний, що працює на 3 швидкостях двигун
Однофазний електродвигун з мокрим ротором і внутрішньої розділяє втулкою з нержавіючої сталі
Вбудований конденсатор
Напрямок обертання проти годинникової стрілки (з боку двигуна)
Клас ізоляції обмоток H.
Ступінь захисту IP44.
Напруга - однофазне 1 х 220 В - 50 Гц
Обмеження:
Перекачувані рідини: чисті, неагресивні, без твердих і волокнистих часток.
Температура рідини: від +10 ° С до + 110 ° С
Країна виробник - Польща;
Гарантія - 2 роки
Технічні характеристики:
Потужність двигуна - 101/132 / 150Вт (Регулювання потужності (швидкостей) проводиться механічним перемикачем).
Швидкість 1-2-3
Максимальний напір - 3/5 / 7,3 метрів при різних швидкостях
Максимальна продуктивність - 4/6/10 м3 / год при різних швидкостях
Діаметр підключення 2 ″ / 1 1/4″
Монтажний розмір - 180 мм
Вага - 5.65 кг.
Конструкція:
Корпус циркуляційного насоса з чавуну.
Робоче колесо з полімеру.
Підшипники радіального типу з кераміки.
Відбивач і гільза ротора з нержавіючої сталі AISI304
Корпус статора двигуна з алюмінію.
Кабель живлення з вилкою
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Производитель | Optima |
| Вид насоса | Циркуляционный |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Максимальный напор | 7.3 м |
| Пропускная способность | 10 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 150 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Количество скоростей | 3 |
| Повышение давления | Нет |
| Качество воды | Чистая |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 110 град. |
| Вес | 5.65 кг |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Режущая насадка | Нет |
| Установка насоса | Горизонтальная |
| Тип ротора | "Мокрый" |
| Материал корпуса | Чугун |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP44 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 180 мм |
| Диаметр разъема соединения | 25 дюйм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип выключателя насоса | Электронный |
| Защита от перегрева | Да |
| Плавный пуск двигателя | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 24 |
- Цена: 2 751 ₴










