
Насос циркуляційний фланцевий Optima OP40-130 220мм + кабель з вилкою
- Готово к отправке
- Код: 000013634
7 072 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА +БОНУС ЗАТЕЛЕФОНУЙ ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ
Насос циркуляційний фланцевий Optima OP40-130 220мм
Циркуляційний насос Optima OP40-130 220мм - це циркуляційний насос однофазний з «мокрим ротором» і регульованою швидкістю призначений для застосування в опалювальних системах закритого типу з примусовою циркуляцією або в системах з відкритим розширювальним баком. Цей насос з фланцевим підключенням.
Особливості:
Фланцеве під`єднання
Одна швидкість
Однофазний електродвигун з мокрим ротором і внутрішньої розділяє втулкою з нержавіючої сталі
Вбудований конденсатор
Напрямок обертання проти годинникової стрілки (з боку двигуна)
Клас ізоляції обмоток H.
Ступінь захисту IP44.
Напруга - однофазне 1 х 220 В - 50 Гц
Обмеження:
Перекачувані рідини: чисті, неагресивні, без твердих і волокнистих часток.
Температура рідини: від +10 ° С до + 110 ° С
Країна виробник - Польща;
Гарантія - 2 роки
Технічні характеристики
Потужність двигуна - 550Вт
Максимальний напір - 16 м
Максимальна продуктивність - 10,8 м3 / год
Діаметр підключення 1 1/2 ″
Монтажний розмір - 220 мм
Конструкція
Корпус циркуляційного насоса з чавуну.
Робоче колесо з полімеру.
Підшипники радіального типу з кераміки.
Відбивач і гільза ротора з нержавіючої сталі AISI304
Корпус статора двигуна з алюмінію.
Кабель живлення з вилкою.
| Країна походження: | Польша |
|---|---|
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
| Вага брутто (кг.): | 13.700000 |
| Обєм (м3): | 0.015000 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Производитель | Optima |
| Вид насоса | Циркуляционный |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Максимальный напор | 16 м |
| Пропускная способность | 10.8 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 0.55 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Количество скоростей | 1 |
| Повышение давления | Нет |
| Качество воды | Чистая |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 110 град. |
| Вес | 13.7 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Режущая насадка | Нет |
| Установка насоса | Горизонтальная/вертикальная |
| Материал корпуса | Чугун |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP44 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Длина | 220 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Плавный пуск двигателя | Да |
- Цена: 7 072 ₴










