
Насосна станція Optima JET100 PRIME-24 бак OPTIMA 1,1кВт на гребінці
- Готово к отправке
- Код: 000023275
6 365 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА +БОНУС ЗАТЕЛЕФОНУЙ ТА ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ
Насосна станція Optima JET100 PRIME-24 OPTIMA 1,1 кВт на гребінці
Виробник - Польща
Гарантія - 3 роки
Насос відцентровий Optima JET100 PRIME 1,1 кВт призначений для перекачування чистої води і хімічно неагресивних рідин. Може застосовуватися в побуті та промисловості, для автоматичної подачі води в комплексі з резервуарами і автоматичними агрегатами підтримки тиску, для поливу городів, садів і т. Д. Встановлювати в місцях захищених від атмосферного впливу.
Гідравлічні характеристики насосних станцій повністю відповідають гідравлічним характеристикам насосів на базі яких складено насосну станцію.
Автоматичні насосні станції Optima використовуються для підтримки необхідного тиску в системах водопостачання квартир, будинків, котеджів і т. ін. Завдяки своєму принципу дії ці установки допомагають з успіхом вирішувати проблеми, що виникають у випадках, коли потік води не забезпечує необхідний тиск або об`єкт поставляється водою з накопичувальної ємності, колодязя або свердловини.
Призначена для встановлення в індивідуальних системах водопостачання, перекачування чистої води з колодязів, свердловин і відкритих водойм. Також можє застосовуватися для поливу городів, зрошення садів і т.д.
Принцип роботи:
Автоматичні насосні станції Optima складаються з насоса, комплекту автоматики (реле тиску і манометра), і накопичувальної ємності. Реле тиску керує роботою насоса для підтримки тиску в заданому діапазоні. Наявність манометра дозволяє контролювати тиск. Накопичувальна ємність сприяє комфортному споживанню води.
Насос відцентровий Optima JET100 PRIME 1,1 кВт призначений для перекачування чистої води і хімічно неагресивних рідин. Може застосовуватися в побуті та промисловості, для автоматичної подачі води в комплексі з резервуарами і автоматичними агрегатами підтримки тиску, для поливу городів, садів і т. ін. Встановлювати в місцях захищених від атмосферного впливу.
Optima JET100 PRIME 1,1 кВт - це насос відцентрового типу з одним робочим колесом. Тиск в відцентрових насосах створюється завдяки відцентровій силі, що виникає при дії лопаток робочого колеса на рідину. Глибина підняття води до 9м досягається завдяки ежектору (трубці Вентурі), встановленому в корпусі насоса. Рідина, що всмоктується, тільки частково подається в нагнітальний патрубок. Частина води, що залишилася, рециркулює через ежектор, який будучи з`єднаний з камерою всмоктування, створює в ній розрідження, необхідне для підняття води. Перед запуском в роботу необхідно залити воду в насосну частину. Завдяки системі Вентурі вирішується проблема перекачування рідин з вмістом повітря.
Конструктивні особливості:
• Насосна частина виготовлена з чавуну
• Робоче колесо - термопласт
• Дифузор і ежектор - термопласт,
• Вал ротора - нержавіюча стали.
• Механічне ущільнення - кераміка і графіт.
• Корпус електродвигуна охолоджується вентилятором.
• Опори вала ротора - шарикопідшипники, вільно доступні для обслуговування.
• Ступінь захисту двигуна IP44.
• Клас ізоляції F.
• Напруга мережі: 230V-50Hz.
• Термозахисне реле вбудоване в двигун
Технічні характеристики станції:
• номінальна потужність двигуна - 1,1 кВт
• необхідне напруга - 220В ± 5%, 50Гц
• максимальна глибина всмоктування - 9 м
• максимальна висота напору - 55 м
• максимальна продуктивність - 4.2 м3 / год (70 л / хв)
• максимальна температура води - 40 * С
• діаметр підключення - 1 ″
• вага в упаковці - 19.2 кг
• вага станції - 17.8 кг
• габарити упаковки (ВхШхГ) - 60х50х28 см
Країна походження:ПольшаКраїна реєстрації бренду:УкраїнаПотужність1,1 кВт.Вага брутто (кг.):19.150000Обєм (м3):0.084000
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Optima |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 19.2 кг |
| Вид насоса | Насосная станция |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Качество воды | Чистая |
| Количество скоростей | 1 |
| Максимальная глубина погружения | 9 м |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 40 град. |
| Максимальный напор | 55 м |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Повышение давления | Да |
| Потребляемая мощность | 1.1 Вт |
| Пропускная способность | 4.2 куб. м/час |
| Состояние | Новое |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Частота | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Общий объём резервуара (ов) | 24 л |
| Плавный пуск двигателя | Да |
| Тип выключателя насоса | Электронный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 600 мм |
| Диаметр разъема соединения | 1 дюйм |
| Длина | 280 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Конструктивные особенности | |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP44 |
| Материал корпуса | Чугун |
| Объем гидробака | 24 л |
| Режущая насадка | Нет |
| Тип ротора | "Сухой" |
| Установка насоса | Горизонтальная |
- Цена: 6 365 ₴






