
Насос циркуляційний енергоощадний Optima OP25-40AUTO 180мм + гайки
- Нет в наличии
- Код: 000013638
2 829 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Насос циркуляційний енергозберігаючий Optima OP25-40 AUTO 180 мм
Насос для опалення Optima OP25-40 AUTO
Гарантія - 24 місяці.
Особливості Насос циркуляційний енергозберігаючий Optima OP25-40AUTO:
Optima OP25-40AUTO 180мм - призначений для циркуляції гарячої води в системах опалення, з постійним або змінним витратою води, а також систем зі змінним показником температури в напірному трубопроводі. Можливо також використання в системах в нічному режимі експлуатації. Насос призначений для перекачування води і чистих, маловязких, неагресивних і вибухонебезпечних рідин.
особливості:
Функція AUTO - насос автоматично налаштовує робочі параметри, працює з більшістю систем.
Інтегроване управління по тиску дає можливість регулювання характеристик насоса відповідно до фактичних вимог системи.
Дисплей, який показує фактично споживану потужність насоса в ватах.
переваги:
Автоматичний контроль тиску в системі.
Енергозбереження - насос з оптимізованим енергоспоживанням в значній мірі зменшить споживання енергії.
Гнучкість - можливість установки в будь-яких системах опалення.
Комфорт-низький рівень шуму.
Нічний режим-ступеневу зменшення потужності експлуатації в нічний час.
Зручність - проста настройка і експлуатація для користувача.
Технічні характеристики:
• Напруга мережі: 230 В
• Максимальна температура води, що перекачується : 110 ° С
• Клас безпеки: IP44
• Клас ізоляції: F
• Матеріал робочого колеса: технополімер
• Матеріал корпусу: чавун
• Максимальна потужність двигуна - 22 Вт
• Швидкість 1-2-3
• Максимальний напір - 1.9 / 3.1 / 3.7 метрів (за швидкостями)
• Максимальна продуктивність - 1.2 /2.4/3 м3 / год (за швидкостями)
• Діаметр підключення 1 1/4 ″
• Монтажний розмір - 180 мм
• Вага - 2.65 кг.
| Країна походження: | Польща |
|---|---|
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
| Вид | Енергозберігаючі насоси |
| Діаметр підключення | 1 1/4″ |
| Міжосьова відстань (мм.) | 180 |
| Потужність | 0,022 кВт. |
| Вага брутто (кг.): | 2.780000 |
| Обєм (м3): | 0.006000 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Производитель | Optima |
| Вид насоса | Циркуляционный |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Максимальный напор | 3.7 м |
| Пропускная способность | 3 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 22 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Количество скоростей | 3 |
| Повышение давления | Нет |
| Качество воды | Чистая |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 110 град. |
| Вес | 2.78 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Режущая насадка | Нет |
| Установка насоса | Горизонтальная/вертикальная |
| Тип ротора | "Сухой" |
| Материал корпуса | Пластик, Чугун |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP44 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Длина | 180 мм |
| Диаметр разъема соединения | 20 дюйм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип выключателя насоса | Электронный |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Плавный пуск двигателя | Да |
- Цена: 2 829 ₴










