
Насос циркуляційний енергоощадний Optima PRIME OP25-60AUTO 130мм + гайки
- Нет в наличии
- Код: 000024722
3 006 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Насос циркуляційний енергозберігаючий Optima Prime OP25-60 AUTO 130 мм
Насос для опалення Optima Prime OP25-60 AUTO
Гарантія - 36 місяців.
Особливості Насос циркуляційний енергозберігаючий Optima Prime OP25-60AUTO:
Optima Prime OP25-60AUTO 130мм - призначений для циркуляції гарячої води в системах опалення, з постійним або змінним витратою води, а також систем зі змінним показником температури в напірному трубопроводі. Можливо також використання в системах в нічному режимі експлуатації. Насос призначений для перекачування води і чистих, маловязких, неагресивних і вибухонебезпечних рідин.
Насос циркуляційний енергозберігаючий Optima Prime OP25-60 AUTO 130 мм
Насос для опалення Optima Prime OP25-60 AUTO
Гарантія - 36 місяців.
Особливості Насос циркуляційний енергозберігаючий Optima Prime OP25-60AUTO:
Optima Prime OP25-60AUTO 130мм - призначений для циркуляції гарячої води в системах опалення, з постійним або змінним витратою води, а також систем зі змінним показником температури в напірному трубопроводі. Можливо також використання в системах в нічному режимі експлуатації. Насос призначений для перекачування води і чистих, маловязких, неагресивних і вибухонебезпечних рідин.
Особливості:
Функція AUTO - насос автоматично налаштовує робочі параметри, працює з більшістю систем.
Інтегроване управління по тиску дає можливість регулювання характеристик насоса відповідно до фактичних вимог системи.
Дисплей, який показує фактично споживану потужність насоса в ватах.
Переваги:
Автоматичний контроль тиску в системі.
Енергозбереження - насос з оптимізованим енергоспоживанням в значній мірі зменшить споживання енергії.
Гнучкість - можливість установки в будь-яких системах опалення.
Комфорт-низький рівень шуму.
Нічний режим-ступеневу зменшення потужності експлуатації в нічний час.
Зручність - проста настройка і експлуатація для користувача.
Технічні характеристики
Напруга мережі: 230 В
Максимальна температура води, що перекачується : 110 ° С
Клас безпеки: IP44
Клас ізоляції: F
Різьбове з`єднання: 1 1/4 ″
Матеріал робочого колеса: технополімер
Матеріал корпусу: чавун
Максимальна потужність двигуна - 40
Швидкість 1-2-3
Максимальний напір - 2.8 / 4.5 / 5.5 метрів (за швидкостями)
Максимальна продуктивність - 1.8 /3.0/4,2 м3 / год (за швидкостями)
Діаметр підключення 1 1/4 ″
Монтажний розмір - 130 мм
Вага - 2.6 кг.
Особливості:
Функція AUTO - насос автоматично налаштовує робочі параметри, працює з більшістю систем.
Інтегроване управління по тиску дає можливість регулювання характеристик насоса відповідно до фактичних вимог системи.
Дисплей, який показує фактично споживану потужність насоса в ватах.
Переваги:
Автоматичний контроль тиску в системі.
Енергозбереження - насос з оптимізованим енергоспоживанням в значній мірі зменшить споживання енергії.
Гнучкість - можливість установки в будь-яких системах опалення.
Комфорт-низький рівень шуму.
Нічний режим-ступеневу зменшення потужності експлуатації в нічний час.
Зручність - проста настройка і експлуатація для користувача.
Технічні характеристики
Напруга мережі: 230 В
Максимальна температура води, що перекачується : 110 ° С
Клас безпеки: IP44
Клас ізоляції: F
Різьбове з`єднання: 1 1/4 ″
Матеріал робочого колеса: технополімер
Матеріал корпусу: чавун
Максимальна потужність двигуна - 40
Швидкість 1-2-3
Максимальний напір - 2.8 / 4.5 / 5.5 метрів (за швидкостями)
Максимальна продуктивність - 1.8 /3.0/4,2 м3 / год (за швидкостями)
Діаметр підключення 1 1/4 ″
Монтажний розмір - 130 мм
Вага - 2.6 кг.
| Країна походження: | Польща |
|---|---|
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
| Вид | Енергозберігаючі насоси |
| Діаметр підключення | 1 1/4″ |
| Міжосьова відстань (мм.) | 130 |
| Потужність (кВт.) | 0,040 кВт. |
| Вага брутто (кг.): | 2.650000 |
| Обєм (м³): | 0.005940 |

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Optima |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 2.6 кг |
| Вид насоса | Циркуляционный |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Качество воды | Чистая |
| Количество скоростей | 3 |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 110 град. |
| Максимальный напор | 5.5 м |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Повышение давления | Нет |
| Потребляемая мощность | 0.04 Вт |
| Пропускная способность | 4.2 куб. м/час |
| Состояние | Новое |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Частота | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Тип выключателя насоса | Электронный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Диаметр разъема соединения | 25 дюйм |
| Длина | 130 мм |
| Конструктивные особенности | |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP44 |
| Материал корпуса | Пластик, Чугун |
| Режущая насадка | Нет |
| Установка насоса | Горизонтальная/вертикальная |
- Цена: 3 006 ₴










