
Бездротовий WiFi програматор Raftec для котлів (R09RF)
- Нет в наличии
- Код: Raftec (R09RF)
3 212 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Бездротовий електронний терморегулятор для котлів використовується для бездротового управління нагрівальними приладами. Його робота полягає в підтриманні комфортних умов в приміщенні відповідно до графіка роботи або налаштованої користувачем постійної температури. Один термостат (передавач), а інший - приймач, який управляє котлом. Між двома блоками існує бездротовий (радіочастотний) зв'язок, тому немає необхідності прокладати дріт між термостатом і котлом. Обидва блоки синхронізовані і працюють.
Особливості:
"1. Бездротовее керування за допомогою додатку Smartlife
2. Керування за допомогою сенсорної панелі
3. Датчик кімнатної температури - дозволяєточно вимірювати температуру в кімнаті та налаштовувати опалення під потреби користувача
4. Можливість встановлення додатковіх датчиків
5. Точність встановлення температури до 0,5°C
6. Дитячий замок (захист від неправильного керування)
7. Запам'ятовує запрограмовані данні навіть після вимикання світла
8. Режим відпустки дозволяє насолоджуватися комфортною температурою на відпочинку
| Бренд | Raftec |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип виробу | програматор |
| Електроживлення | 220 В |
| Термостат | USB / 4 x AAА лужні батарейки |
| Макс. навантаження, А | 16(5) А |
| Діапазон регулювання середовища, °C | 5-35 °C |
| Розмір | 130x90x25 мм |
| Спосіб установки | настінний |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Raftec |
| Страна производитель | Германия |
| Минимальная температура регулирования | 5 град. |
| Максимальная температура регулирования | 35 град. |
| Вид терморегулятора | Программируемый |
| Тип монтажа терморегулятора | Накладной |
| Область применения терморегулятора | Электрические котлы, Теплый пол, Системы отопления, Газовые котлы |
| Максимальная сила тока | 16 А |
| Дисплей | Да |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Управление | Приложение на Android |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi, Без Wi-Fi |
| Интерфейс | Беспроводной |
| Питание | Батарейки |
| Термозащита | Да |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 90 мм |
| Высота | 135 мм |
| Ширина | 25 мм |
- Цена: 3 212 ₴










