
Насос підвищення тиску Optima Prime DC 15-30 AUTO
- Нет в наличии
- Код: 000024719
4 111 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Країна виробник - Польща;
Гарантія - 3 роки
Насос підвищення тиску Optima DC 15-30 AUTO ( пластиковий корпус, двигун на постійних магнітах ) використовується для підвищення тиску в системах водопостачання індивідуального типу. Допускається перекачування тільки чистої води без хімічних і механічних домішок. Невеликі габарити і вага, конструктивне виконання з патрубками в лінію дозволяють виконувати монтаж насоса безпосередньо на трубопроводі. Насос працює практично безшумно, тому його можна встановлювати в будь-якому місці будинку або квартири.
Принцип роботи.
Насос працює в автоматичному режимі за допомогою реле протоку води - тобто вмикається і вимикається автоматично, в залежності від потреб споживача ( мінімальне значення протоку, при якому вмикається насос - 2,0 л/хв ). Насос відрізняється безшумністю роботи, простотою конструкції і низьким енергоспоживанням. В автоматичному режимі датчик протоку вимикає насос при витраті води менше 2,0 л / хв.
Також датчик протоку служить захистом від сухого ходу (робота насоса без води)
Не допускається використання насоса без води!
Конструктивні особливості.
Корпус насоса - пластик.
Насосна частина - технополімер.
Робоче колесо - технополімер.
Двигун на постійних магнітах, що забезпечує низький рівень шуму.
Індекс енергоефективності - EEI ≤ 0,23
Технічні характеристики
Потужність.Вт - 125
Напруга живлення,В - 230 В/36 ( в комплекті адаптер на 36 В)
Макс температура води, що перекачується, С - 110
Макс температура навколишнього середовища , С - 40
Макс потік, л / хв. - 45
Макс тиск, м. - 30 / 3,0 атм
Міжосьова відстань, мм - 165
Різьбове підключення, -3/4″
Вага нетто, кг. - 1,72
Вага брутто, кг. - 1,95
Об`єм, м куб - 0.0044 ( 0.13x0.16x0.21 )
| Країна походження: | Польща |
|---|---|
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
| Вид | Насоси підвищення тиску |
| Діаметр підключення | 3/4″ |
| Міжосьова відстань (мм.) | 165 |
| Потужність (кВт.) | 0,12 кВт. |
| Вага брутто (кг.): | 1.950000 |
| Обєм (м³): | 0.004400 |

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Производитель | Optima |
| Вид насоса | Для повышения давления воды |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Максимальный напор | 15 м |
| Потребляемая мощность | 125 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Количество скоростей | 3 |
| Повышение давления | Да |
| Качество воды | Чистая |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 110 град. |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Режущая насадка | Нет |
| Материал корпуса | Латунь, Пластик |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 100 мм |
| Высота | 80 мм |
| Длина | 165 мм |
| Диаметр разъема соединения | 20 дюйм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип выключателя насоса | Электронный |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Плавный пуск двигателя | Да |
- Цена: 4 111 ₴










