вверхвниз

Гидроаккумулятор вертикальный Aquasystem VAV 150л
- Готово к отправке
- Код: Aquasystem VAV 150
8 220 ₴
+380 (68) 838-86-34
Провідний менеджер Сергій
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Характеристики та опис
-
Основні
-
Виробник
-
Колір
Чорний
-
-
Користувальницькі характеристики
-
Вага брутто (кг.)
0
-
Об'єм, л
8
-
Об'єм (м3)
0.013000
-
Країна походження
Італія
-
Країна реєстрації бренду
Італія
-
Тип
Розширювальні баки
-
Гідроакумулятори зі змінною мембраною Aquasystem (Італія) призначені для організації змінного об'єму води під тиском.
Застосовуються для:
- Організації запасу води під тиском;
- забезпечення роботи автоматики в атономних системах автоматичного водопостачання;
- Зменшення частоти включення насоса;
- гасіння гідроударів (як гідрокомпенсатор).
Основні характеристики:
- Місткість - 150 л
- Максимальний тиск – 1,0 МПа
- Номінальний тиск повітря - 0,15...0,2 МПа
- Діапазон температури води – (+1 … +95) °С
- Робоче середовище - вода
- Матеріал бака гідроакумулятора - чорна сталь.
- Забарвлення бака - порошкове
- Матеріал фланця - оцинкована сталь
- Матеріал мембрани - EPDM гума
- З'єднання - 1
- Габарити - 975х550 мм
Країна виробник - Італія
| Объем, л | 150 |
| Материал | Сталь |
| Тип установки | вертикальный |
| Модель | Aquasystem VAV150 |
| Торговая марка | Aquasystem |
| Диаметр подключения, дюйм | 1 |
| Максимальное рабочее давление, атм | 10 |
| Габаритные размеры (д*ш*в), мм | 550*550*975 |
| Цвет | Синий |
| Страна производитель | Италия |
| Вес, кг | 13.2 |
| Гарантия, мес | 12 |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Производитель | Aquasystem |
| Тип гидроаккумулятора | С пневматическим накопителем |
| Конструктивное исполнение гидроаккумулятора | Мембранный |
| Объем | 150 л |
| Материал корпуса | Углеродистая сталь |
| Покрытие | Эмаль |
| Минимальное рабочее давление | 0.5 бар |
| Максимальное рабочее давление | 10 бар |
| Минимальная рабочая температура | 10 град. |
| Максимальная рабочая температура | 110 град. |
| Способ установки | Напольный |
| Расположение гидроаккумулятора | Вертикальное (с ножками) |
| Цвет | Голубой |
| Вес | 13.2 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Диаметр | 550 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Длина | 975 мм |
| Диаметр присоединительного патрубка | 1" |
Информация для заказа
- Цена: 8 220 ₴










