
Программируемый беспроводной терморегулятор Engo E901-RF
- Готово к отправке
- Код: 932322612
4 033 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
E901RF – це універсальний бездротовий регулятор температури 3 в 1, який поєднує функції
2-х популярних типів тижневих програматорів, та звичайного добового термостата.
Для систем опалення та охолодження. Його робота полягає в підтриманні комфортних умов
в приміщенні відповідно до налаштованого розкладу або встановленої користувачем постійної
температури. Додаткові функції – „Відпустка”, „Вечірка”.
Регулятор поставляється вже спарений з приймачем.
В комплекті:
• передавач регулятора (E901TX)
• приймач регулятора (E901RX)
Характеристика продукту:
•Має 2 види графіку часу
•Можливість вибору гістерезису або вбудованого алгоритму TPI
•Обмеження максимальної/ мінімальної температури
•Програмна зміна виду реле -
•Нормально відкритий (NO) або нормально закритий (NC)
•Має функцію ПІДІГРІВ/ОХОЛОДЖЕННЯ
•Блокування кнопок та/або додаткові налаштування за допомогою PIN-коду
•Має унікальні коди передачі
•Діапазон роботи до 100 м у відкритому просторі
•Автоматично оновлює сигнал режиму роботи
•Можливість блокування клавіш
•Керування теплою підлогою або джерелом обігріву
Бренд
Engo
Макс. навантаження
16 (5) A
Вихідний сигнал
Безпотенційні конт. NO/COM
Діапазон регулювання температури
5 - 35°C
Точність відображення темп.
0,1°C або 0,5°C
Розміри [мм]
Передавач: 150 x 84 x 22, Приймач: 96 x 96 x 27
Зв’язок
Бездротовий, 868МГц
Алгоритм управління
TPI або Гістерезис (+/- 0,25°C або +/- 0,5°C)
Живлення термостата
2xAA лужні батарейки
Живлення приймача
230В AC 50Гц
-
-
Виробник
-
Країна виробник
Китай
-
Мінімальна температура регулювання
5 град.
-
Максимальна температура регулювання
30 град.
-
Вид терморегулятора
Програмований
-
Тип монтажу терморегулятора
Накладної
-
Максимальна сила струму
16 А
-
Дисплей
Так
-
Гарантійний термін
60 міс
-
Стан
Новий
-
Бездротовий стандарт
Радіосигнал
-
Інтерфейс
Бездротовий
-
Живлення
Батарейки
-
Радіус дії
30 м
-
Голосове управління
Ні
-
Колір
Білий
-
-
Габаритні розміри
-
Довжина
26 мм
-
Висота
80 мм
-
Ширина
155 мм
-
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ENGO |
| Страна производитель | Китай |
| Минимальная температура регулирования | 5 град. |
| Максимальная температура регулирования | 35 град. |
| Вид терморегулятора | Программируемый |
| Тип монтажа терморегулятора | Накладной |
| Область применения терморегулятора | Сауны и бани, Теплый пол, Электрические котлы, Кондиционирование помещения, Газовые котлы, Системы отопления |
| Максимальная сила тока | 16 А |
| Дисплей | Да |
| Вес | 1 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Беспроводной стандарт | Радиосигнал |
| Интерфейс | Беспроводной |
| Питание | Батарейки |
| Термозащита | Да |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 22 мм |
| Высота | 84 мм |
| Ширина | 155 мм |
- Цена: 4 033 ₴










