
Беспроводной интернет-терморегулятор Engo E901-WIFI
- Готово к отправке
- Код: 932322661
6 514 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
E901WIFI – це бездротовий Wi-Fi терморегулятор, який дозволяє економно та екологічно керувати будь-яким типом опалення.
Відрізняється інтуїтивно зрозумілим меню і великою кількістю корисних функцій.
Робота термостата дуже проста і дозволяє користувачеві налаштувати режим обігріву відповідно до щоденного ритму користувачів.
Вбудований модуль WiFi дозволяє дистанційно керувати системою опалення зі смартфона або планшета за допомогою додатку ENGO Smart / TUYA Smart.
Пристрої попередньо спарені та готові до роботи.
У комплекті:
передавач термостата (E901TXWIFI)
приймач термостата (E901RXWIFI)
підставка для термостата
Характеристика продукту:
• можливість вибору алгоритму: гістерезис або вбудований TPI
• обмеження максимальної/мінімальної температури
• можливість програмно змінювати тип реле
• функція ОБІГРІВ/ОХОЛОДЖЕННЯ
• можливість блокування PIN-кодом
• має унікальні коди передачі
• різноманітність функцій доступна з рівня додатку ENGO Controls / Tuya Smart
• автоматично поновлює зв'язок у разі втрати.
Бренд
Engo
Діапазон регулювання температури
5 - 35°C
Точність відображення темп.
0,5°C
Макс. навантаження приймача
16 (5) A
Вихідний сигнал приймача
Реле без напруги NO/COM
Зв’язок
Бездротовий, 868 МГц і Wi-Fi
Розміри передавача та приймача [мм]
передавач: 150 x 84 x 22; приймач: 96 x 96 x 27
Алгоритм управління
TPI або Гістерезис (+/- 0,25°C або +/- 0,5°C)
Живлення термостата
2xAA лужні батарейки
Джерело живлення приймача
230 В змінного струму 50 Гц
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ENGO |
| Страна производитель | Китай |
| Минимальная температура регулирования | 5 град. |
| Максимальная температура регулирования | 35 град. |
| Вид терморегулятора | Программируемый |
| Тип монтажа терморегулятора | Накладной |
| Область применения терморегулятора | Водонагреватели, Газовые конвекторы, Сауны и бани, Теплый пол, Электрические котлы, Инфракрасные обогреватели, Обогрев труб, Кондиционирование помещения, Системы снеготаяния и антиобледенения, Радиаторы, Газовые котлы, Системы отопления |
| Максимальная сила тока | 16 А |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Дисплей | Да |
| Вес | 0.5 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Управление | Удаленный доступ |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi |
| Интерфейс | Беспроводной |
| Питание | Батарейки |
| Радиус действия | 100 м |
| Голосовое управление | Нет |
| Термозащита | Да |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 154 мм |
| Высота | 84 мм |
| Ширина | 22 мм |
- Цена: 6 514 ₴










