вверхвниз

Бездротовий терморегулятор Salus Quantum SQ610RF (Li-ion)
- Готово к отправке
- Код: 615302602
6 463 ₴
+380 (68) 838-86-34
Провідний менеджер Сергій
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Настінний багатофункціональний терморегулятор з датчиком вологості та вбудованим акумулятором. Використовується для ефективного зонального управління кліматом та додатковими модулями серії SALUS Smart Home., що дозволяэ значно розширити функції системи.
Характеристика продукту:- можливість створення довільних графіків
- вбудований індикатор вологості
- можливість вибору алгоритму управління: ITLC, гістерезис ±0,5°C або ±0,25°C, сервопривід THB
- фунція комфортної підлоги (WARM FLOOR)
- можливість блокування PIN кодом та налаштування лімітів регулювання температури
- багатофункціональний вхід: температурний датчик (підлоги або повітря), датчик присутності, активатор правил One Touch
- легкий та простий у встановленні на будь-якому етапі
- встановлюється на магнітну платформу, яка кріпиться гвинтами з дюбелями або монтажною стрічкою (входить до комплекту регулятора)
| Назва моделі | SQ610RF |
|---|---|
| Наявність дисплея | Так |
| Спосіб встановлення | На вертикальну поверхню |
| Керування через додаток | Так |
| Живлення | Акумулятор Li-ion 3.7 V |
| Керуючий сигнал | Бездротовий ZigBee 2,4ГГц |
| Алгоритм керування | Гістерезис (±0,1°C до ±2°C), ITLC |
| Датчик вологості | Так |
| Можливість підключення датчика NTC | Так |
| Діапазон регулювання температури | 5-40°C |
| Режим охолодження | Так |
| Захист меню PIN | Так |
| Тижневе програмування | Так |
| Розміри [мм] | 86 x 86 x 11 |
| Товщина після встановлення [мм] | 11 |
| Необхідність підведення дротів | Ні |
| Призначення | Для теплої підлоги, Для котла, Для насосів, Для електрообігрівачів, Для радіаторного опалення |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Salus |
| Страна производитель | Польша |
| Минимальная температура регулирования | 5 град. |
| Максимальная температура регулирования | 40 град. |
| Вид терморегулятора | Программируемый |
| Тип монтажа терморегулятора | Встраиваемый |
| Область применения терморегулятора | Системы отопления, Радиаторы, Газовые котлы, Теплый пол |
| Дисплей | Да |
| Вес | 0.2 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Управление | Удаленный доступ |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi |
| Интерфейс | Беспроводной |
| Питание | Аккумулятор |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 86 мм |
| Высота | 11 мм |
| Ширина | 86 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 463 ₴










