
Насос фекальний VOLKS pumpe WQD 0.55 ECO 0.55кВт
- Готово к отправке
- Код: 000025917
2 904 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Насос фекальний VOLKS pumpe WQD 0.55 ECO 0.55кВт
Насос фекальний VOLKS pumpe WQD 0.55 ECO 0.55кВт використовується для перекачування фекальних, стічних і забруднених вод. Конструкція робочого колеса відкритого типу дає можливість перекачувати тверді частини без засмічення насосної частини.
Насос комплектується вимикачем поплавка
Особливості VOLKS pumpe WQD 0.55 ECO 0.55кВт:
вбудований поплавковий вимикач дозволяє працювати в автоматичному режимі
вбудований в обмотку двигуна запобіжник вимикає живлення при перегріві або перевантаження електромережі
Загальні характеристики:
Необхідна напруга 220В ± 5%
Потужність - 0,55 кВт
Максимальна продуктивність - 10 м3 / год
Максимальний напір - 15 метрів
Максимальна температура й рідини +40
Максимально допустимий розмір часток у воді - 55мм
Максимальна гутина рідини - 1100кг / м3
Максимальна кількість увімкнень в годину - 30
Матеріал корпусу насоса і робочого колеса - чавун
Максимальна глибина занурення - 5м
Діаметр підключення - 2 ″
Вага - кг
| Країна походження: | Китай |
|---|---|
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
| Вага брутто (кг.): | 0.000000 |
| Обєм (м³): | 0.000000 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Volks pumpe |
| Вид насоса | Фекальный |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальный напор | 15 м |
| Пропускная способность | 10 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 550 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Количество скоростей | 1 |
| Повышение давления | Нет |
| Максимальная глубина погружения | 5 м |
| Качество воды | Грязная |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 40 град. |
| Диаметр перекачиваемых частиц | 55 мм |
| Вес | 10 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Режущая насадка | Нет |
| Установка насоса | Вертикальная |
| Материал корпуса | Чугун |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Диаметр разъема соединения | 2 дюйм |
| Длина сетевого шнура | 7 м |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Плавный пуск двигателя | Да |
- Цена: 2 904 ₴










