вверхвниз

Центр комутации Salus CB500X без модуля управления
- Готово к отправке
- Код: Salus CB500X
3 205 ₴
+380 (68) 838-86-34
Провідний менеджер Сергій
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Опис
Розширюючий модуль керування CB500X — елемент системи управління теплою підлогою/охолодженням. Блок дозволяє керувати 5 різними зонами. Кількість контрольованих зон можна збільшити до 15, підключивши модулі розширення CB500X до блоку CB500, який має виходи для керування джерелом нагріву/охолодження. Пружинні затискачі забезпечують швидке та зручне підключення дротів. Блок керування призначений для роботи з приводами NC (нормально закритих).
Особливості моделі:
• управління 5 незалежними зонами
• швидкий монтаж за допомогою клем з пружинними затискачами
• захист дротів від виривання
• сумісні з блоком керування CB500
• поверхневий монтаж або на DIN-рейку
Технічні дані
| Живлення | 230 V AC, 50 Гц |
| Максимальне навантаження | 1А |
| Виходи | AC 230V (для приводів) |
| Розміри [мм] | 270 x 110 x 55 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Salus |
| Страна производитель | Польша |
| Вид терморегулятора | Защитный / ограничительный |
| Тип монтажа терморегулятора | Накладной |
| Область применения терморегулятора | Радиаторы, Обогрев труб, Теплый пол |
| Максимальная сила тока | 1 А |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Дисплей | Нет |
| Вес | 0.2 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Интерфейс | Проводной |
| Термозащита | Да |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 270 мм |
| Высота | 110 мм |
| Ширина | 55 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 205 ₴










