вверхвниз

Бездротовий терморегулятор Salus Quantum SQ610BRF (Li-ion)
- Готово к отправке
- Код: Salus Quantum SQ610BRF
6 917 ₴
+380 (68) 838-86-34
Провідний менеджер Сергій
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Опис
Настінний багатофункціональний терморегулятор з датчиком вологості та вбудованим акумулятором. Використовується для ефективного зонального управління кліматом та додатковими модулями серії SALUS Smart Home., що дозволяэ значно розширити функції системи.
Характеристика продукту:- можливість створення довільних графіків
- вбудований індикатор вологості
- можливість вибору алгоритму управління: ITLC, гістерезис ±0,5°C або ±0,25°C, сервопривід THB
- фунція комфортної підлоги (WARM FLOOR)
- можливість блокування PIN кодом та налаштування лімітів регулювання температури
- багатофункціональний вхід: температурний датчик (підлоги або повітря), датчик присутності, активатор правил One Touch
- легкий та простий у встановленні на будь-якому етапі
- встановлюється на магнітну платформу, яка кріпиться гвинтами з дюбелями або монтажною стрічкою (входить до комплекту регулятора).
-
Назва моделі SQ610BRF Наявність дисплея Так Спосіб встановлення На вертикальну поверхню Керування через додаток Так Живлення Акумулятор Li-ion 3.7 V Керуючий сигнал Бездротовий ZigBee 2,4ГГц Алгоритм керування Гістерезис (±0,1°C до ±2°C), ITLC Датчик вологості Так Можливість підключення датчика NTC Так Діапазон регулювання температури 5-40°C Режим охолодження Так Захист меню PIN Так Тижневе програмування Так Розміри [мм] 86 x 86 x 11 Товщина після встановлення [мм] 11 Необхідність підведення дротів Ні Призначення Для теплої підлоги, Для котла, Для насосів, Для електрообігрівачів, Для радіаторного опалення
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Salus |
| Страна производитель | Польша |
| Минимальная температура регулирования | 5 град. |
| Максимальная температура регулирования | 40 град. |
| Вид терморегулятора | Программируемый |
| Тип монтажа терморегулятора | Встраиваемый |
| Область применения терморегулятора | Водонагреватели, Теплый пол, Электрические котлы, Газовые котлы, Системы отопления |
| Дисплей | Да |
| Вес | 0.2 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Состояние | Новое |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi |
| Интерфейс | Беспроводной |
| Питание | Аккумулятор |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 86 мм |
| Высота | 11 мм |
| Ширина | 86 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 917 ₴









