
Насос підвищення тиску Optima PTS15-11
- Готово к отправке
- Код: 000008637
2 387 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Насос підвищення тиску Optima PTS15-11
Галузь застосування:
Насоси для підвищення тиску з «мокрим ротором» використовуються для підвищення тиску в системах водопостачання індивідуального типу. Допускається перекачування тільки чистої води без хімічних і механічних домішок. Невеликі габарити і вага, конструктивне виконання з патрубками в лінію дозволяють виконувати монтаж насоса безпосередньо на трубопроводі. Насоси працюють практично безшумно, тому їх можна встановлювати в будь-якому місці будинку або квартири.
Принцип роботи:
Виконання з «мокрим ротором», т. Е. Ротор і підшипники двигуна під час роботи омиваються і змащуються рідиною, що перекачується. Насос має можливість вибору двох режимів роботи: автоматичний режим - насос включається автоматично при початку споживання води і вимикається при припиненні споживання води. Ручний режим -насос постійно включений.
Загальні характеристики:
- Напруга живлення: 220 В, 50 Гц.
- Потужність двигуна 120 Вт.
- діаметр з`єднання: 3/4 ″.
- Максимальна температура перекачується: +60 С.
- Температура навколишнього середовища: + 2-40 С.
- Мінімальний тиск в системі (на вході): 0,2 атм. (2 м. Вод. Ст.).
- Вага в упаковці - 3 кг
- Вага насоса - 2.6 кг
- Габарити упаковки (ВхШхГ) - 17х15х12 см
| Країна походження: | Польща |
|---|---|
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
| Вид | Насоси підвищення тиску |
| Діаметр підключення | 3/4″ |
| Потужність (кВт.) | 0,12 кВт. |
| Вага брутто (кг.): | 3.000000 |
| Обєм (м³): | 0.004000 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Производитель | Optima |
| Вид насоса | Для повышения давления воды |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Максимальный напор | 11 м |
| Пропускная способность | 1.5 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 120 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Количество скоростей | 3 |
| Повышение давления | Да |
| Качество воды | Чистая |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 2 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 40 град. |
| Вес | 3 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Режущая насадка | Нет |
| Установка насоса | Горизонтальная/вертикальная |
| Тип ротора | "Мокрый" |
| Материал корпуса | Чугун |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 17 мм |
| Высота | 15 мм |
| Длина | 12 мм |
| Диаметр разъема соединения | 20 дюйм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип выключателя насоса | Электронный |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Плавный пуск двигателя | Да |
- Цена: 2 387 ₴










