
Насос відцентровий Optima JET150-PL 1,3кВт чавун довгий
- Готово к отправке
- Код: 000008097
3 707 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Насос відцентровий Optima JET150-PL 1,3 кВт чавун довгий
Виробник Польща
Гарантія 2 роки
Насос відцентровий Optima JET150-PL 1,3 кВт чавун довгий з пластиковим колесом призначений для перекачування чистої води і хімічно неагресивних рідин.
Може застосовуватися в побуті та промисловості, для автоматичної подачі води в комплексі з резервуарами і автоматичними агрегатами підтримки тиску, для поливу городів, садів і т. ін. Встановлювати в місцях захищених від атмосферного впливу.
Принцип роботи.
Optima JET150-PL 1,3 кВт це насос відцентрового типу з одним робочим колесом. Тиск в відцентрових насосах створюється завдяки відцентровій силі, що виникає при впливі лопаток робочого колеса на рідину. Глибина підняття води до 9м, досягається завдяки ежектору (трубці Вентурі) встановленим в корпусі насоса. Рідина, всмоктується тільки частково подається в нагнітальний патрубок. Частина води, що залишилася, рециркулює через ежектор, який будучи з`єднаний з камерою всмоктування, створює в ній розрідження, необхідне для підняття води. Перед запуском в роботу необхідно залити воду в насосну частину. Завдяки системі Вентурі вирішується проблема перекачування рідин з вмістом повітря.
Конструктивні особливості.
Насосна частина виготовлена з чавуну
Робоче колесо - пластик
Дифузор і ежектор - термопласт,
Вал ротора - нержавіюча стали.
Механічне ущільнення - кераміка і графіт.
Корпус електродвигуна охолоджується вентилятором.
Опори вала ротора - шарикопідшипники, вільно доступні для обслуговування.
Ступінь захисту двигуна IP44.
Клас ізоляції F.
Напруга мережі: 230V-50Hz.
Термозахисне реле вбудоване в двигун
Технічні характеристики:
- номінальна потужність двигуна - 1,3 кВт
- необхідна напруга - 220В ± 5%, 50Гц
- максимальна глибина всмоктування - 9 м
- максимальна висота напору - 50 м
- максимальна продуктивність - 3,6 м3 / год (60 л / хв)
- максимальна температура води - 40 * С
- діаметр підключення - 1 ″

| Країна походження: | Польща |
|---|---|
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
| Вага брутто (кг.): | 12.140000 |
| Обєм (м³): | 0.018400 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Производитель | Optima |
| Вид насоса | Центробежный |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Максимальный напор | 50 м |
| Пропускная способность | 3.6 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Количество скоростей | 1 |
| Повышение давления | Да |
| Максимальная глубина погружения | 9 м |
| Качество воды | Чистая |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 40 град. |
| Вес | 12.5 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Режущая насадка | Нет |
| Установка насоса | Горизонтальная |
| Материал корпуса | Чугун |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP44 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 170 мм |
| Высота | 200 мм |
| Длина | 390 мм |
| Диаметр разъема соединения | 1 дюйм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип выключателя насоса | Электронный |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Плавный пуск двигателя | Да |
- Цена: 3 707 ₴










