
Насос свердловиний з підвищеною стійкістю до піску OPTIMA PM 3,5SDm3/18 0,95 кВт 112м + 15 м кабель
- Готово к отправке
- Код: 000019678
7 486 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Насос свердловинний з підвищеною стійкістю до піску 3,5 ″OPTIMA PM 3.5SDm3 / 18 0.95 кВт112м
Кабель - 15 метрiв
У нових моделях свердловинних насосах OPTIMA за рахунок підвищення кількості робочих кілець збільшені максимальний напір і максимальна продуктивність.
Виробник Польща
Гарантія 2 роки
Насос свердловинний з підвищеною стійкістю до піску OPTIMA PM 3.5SDm3 / 18 0.95 кВт112м діаметром 3,5 ″призначений для подачі води з свердловин (діаметром від 3,5″ або 87 мм) і відкритих водойм з глибиною більше ніж 9 м, коли використання поверхневого насоса неможливо або недоцільно.
Принцип роботи.
Насос OPTIMA PM 3.5SDm3 / 18 0.95 кВт112м складається з двох частин: двигун в нижній частині і насос у верхній частині, жорстко з`єднані між собою зубчастої муфтою міжнародного стандарту Nema і має забір води в середній частині корпусу. Насос относятітся до насосів відцентрового типу і має багатоступеневу конструкцію і «плаваючі» робочі колеса, завдяки яким реалізується підвищена стійкість до піску (до 1500 г / м3).
Забруднення робочих коліс зазвичай виникає при зупинці насоса. Коли насос запускається, осад надає надзвичайно руйнівний вплив на поверхні робочих коліс і дифузорів. Технологія «плаваючого» робочого колеса, дозволяє значно знизити наслідки тертя піску об стінки лопаток і поверхні робочих коліс і дифузорів. Робочі колеса в цьому випадку закріпленні жорстко, а мають незначний люфт вздовж вала.
При включенні насоса обертанням робочого колеса потік води нагнітається між робочим колесом і дифузором. Тиск, який утворився, піднімає робоче колесо. При цьому осад піску виноситься потоком, частина якого проходить нижче робочого колеса, не руйнуючи його. Глибинні відцентрові насоси відрізняються високим рівнем ККД, який може досягати 70%.
Конструктивні особливості .
OPTIMA PM 3.5SDm3 / 18 0.95 кВт112м оснащений асинхронним однофазними двигуном з коротко замкнутим ротором і «плаваючим» робочим колесом, для реалізації підвищеної стійкості до піску. Двигун заповнений спеціальним мінеральним маслом для ефективного охолодження (тепловіддачі в навколишнє середовище), а також для змащення й охолодження підшипників і механічного ущільнення.
Масло сертифіковане для контакту з харчовими продуктами. У разі витоку запах, і колір води не змінюється, небезпеки забруднення немає. Вал і корпус електродвигуна виготовлений з нержавіючої сталі AISI 304. У нижній частині підшипник радіально - опорний, витримує осьові навантаження, у верхній частині двигуна - радіальний.
4. Технічні характеристики.
Діаметр підключення - 1 ½ ″
Максимальна продуктивність до 4.2 м3 / год
Максимальна глибина занурення - 65 метрів
Максимальний напір - 112 м;
Температура води, що перекачується до 35 ° С;
Максимальний вміст піску 1500 г / м3.
5. Гарантія 2 роки.

| Країна походження: | Польща |
|---|---|
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
| Серія | PM SDm |
| Діаметр насоса | 3,5″ |
| Потужність (кВт.) | 0,95 кВт. |
| Вага брутто (кг.): | 17.640000 |
| Обєм (м³): | 0.020000 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Производитель | Optima |
| Вид насоса | Скважинный |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальный напор | 112 м |
| Пропускная способность | 4.2 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 950 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Количество скоростей | 1 |
| Повышение давления | Да |
| Максимальная глубина погружения | 65 м |
| Качество воды | Чистая |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 40 град. |
| Диаметр перекачиваемых частиц | 30 мм |
| Вес | 18 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Режущая насадка | Нет |
| Установка насоса | Вертикальная |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP44 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Диаметр разъема соединения | 20 дюйм |
| Длина сетевого шнура | 15 м |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип выключателя насоса | Электронный |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Плавный пуск двигателя | Да |
- Цена: 7 486 ₴










