вверхвниз
-4%1 день
Косарка роторна Кентавр КР-02 (900) під ВВП 18 мм
- Готово к отправке
- Код: 238652
7 128 ₴
6 843 ₴
+380 (68) 838-86-34
Провідний менеджер Сергій
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження |
| Комплектація | Косарка;; Інструкція користувача; Гарантійний талон |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Особливості | Збільшена ширина захвату – 900 мм; Встановлено сегментні ножі; Подовжені захисні кожухи роторів - "склянки"; Для мотоблоків із ВОМ 18 мм; Міцні чавунні корпуси редукторів; Промислово виготовлена перехідна пластина |
| Макс. число оборотів, об/хв | 3 600 |
| Ширина захоплення, мм | 900 |
| Країна виробник | Китай |
| Вага, кг | 27 |
| Висота зрізу, мм | 80 |
| Мін. число оборотів, об/хв | 3 000 |
| Привід | От ВОМ |
| Виробник | Кентавр |
| Сумісність | Мотоблоки с воздушным охлаждением под ВОМ 18 мм |
| Тип | Роторная |
| Колір | Чорний з синім |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Страна производитель | Китай |
| Ширина захвата | 900 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Масса | 28 кг |
Информация для заказа
- Цена: 6 843 ₴









