вверхвниз

Кормоподрібнювач ДТЗ КР-30A з автоподачею
- Готово к отправке
- Код: 174199
20 064 ₴
+380 (68) 838-86-34
Провідний менеджер Сергій
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
| Найменування | Значення |
|---|---|
| Потужність, Вт | 3 000 |
| Виробник | ДТЗ |
| Переробляє сировину | Зерновые |
| Колір | Синій |
| Частота обертання, об/хв | 2 800 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Вага, кг | 68 |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Країна виробник | Китай |
| Привід | От сети |
| Тип | Молотковый |
| Особливості | Клас побутовий; Продукція переробки: зерно, рис, горох, ячмінь; Частота 50 Гц; Довжина гофротруби з наконечником 0,9 м; Діаметр гофротруби 50 мм; Кількість сит – 2 шт; Діаметр отворів сита №1 – 2 мм; Діаметр отворів сита №2 – 3 мм. |
| Макс. продуктивність, кг/год | 260 |
| Обмотка статора | Медь |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження |
| Комплектація |
Станіна; Робоча камера; Труба камери потоку, що рециклує; Захист поясного приводу; Сіто – 2 шт.; Електродвигун; Повітряний нагнітач; Камера потоку, що рециклує; Ремені – 2 шт; Гофрований патрубок; Патрубок подачі сировини (пластиковий); приймальне відділення автоподачі; Проміжна камера; Балка кріплення електродвигуна; Комплект ЗІП; Упакування – 2 шт; Інструкція з експлуатації; Гарантійний талон. Переробка всіх видів зернових та їх сумішей. |

Подовжений до 2 метрів всмоктувальний патрубок.

Потужний та високопродуктивний молотковий блок подрібнення.

У конструкції використана система «Циклон».

| Продуктивність, кг/год | |
| - зернові | до 260 |
| Напруга живлення, В | 220 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Частота, Гц | 50 |
| Довжина подавальної гофротруби з наконечником, м | 0,9 |
| Диаметр подавальної гофротруби, мм | 50 |
| Кількість сит, од. | 2 |
| Діаметр отворів сита №1, мм | 2 |
| Діаметр отворів сита №2, мм | 3 |
| Маса загальна з двигуном, кг | 68 |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ДТЗ |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Зернодробилка |
| Перерабатываемое сырье | Зерновые |
| Тип привода | Электродвигатель (от сети) |
| Мощность двигателя | 3 кВт |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Количество оборотов двигателя | 2800 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Производительность, кг/час | |
| Зерно | 260 кг/час |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 500 мм |
| Длина | 1350 мм |
| Высота | 700 мм |
| Вес | 68 кг |
Информация для заказа
- Цена: 20 064 ₴










