вверхвниз

Пила ланцюгова акумуляторна Vitals AKZ 1830n Kit (з Акб та ЗУ)
- Готово к отправке
- Код: 210694
4 312 ₴
+380 (68) 838-86-34
Провідний менеджер Сергій
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
| Длина шины | 12" |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Габариты | 315×220×265 мм |
| Мощность двигателя | 600 Вт |
| Тип двигателя | бесщеточный |
| Скорость вращения цепи | 8 м/с |
| Тип питания | аккумулятор 4 А/ч |
| Напряжение | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Объем масляного бачка, мл | 140 |
| Вес | 3,3 / 3,6 кг |
| Количество звеньев цепи | 45 |
| Довжина шини, дюйм | 12 |
| Клас інструменту | Бытовая |
| Кількість ланок, шт | 45 |
| Потужність, кВт | 0,6 |
| Виробник | Vitals |
| Швидкість обертання ланцюга, м/с | 8 |
| Колір | Червоний |
| Крок ланцюга, дюйм | 3/8 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження |
| Особливості | Тип двигуна – безщітковий; Номінальна напруга живлення – 18 В; Тип акумуляторної батареї – Li-Ion; Об'єм системи змащування ланцюга – 14 мл. |
| Країна виробник | Китай |
| Вага упакованого товару, кг | 3,6 |
| Вага, кг | 3,3 |
| ВхШхГ упакованого товару, мм | 315×220×265 |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Комплектація | Пила ланцюгова; АКБ та зарядний пристрій у комплекті; Інструкція користувача; Гарантійний талон. АКБ сумісні з лінійкою інструментів Makita |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Китай |
| Питание | Аккумулятор |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Скорость вращения цепи | 8 м/сек |
| Объем масляного бака | 140 мл |
| Вес | 3.6 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Смазка цепи | Автоматическая (встроенная) |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 600 Вт |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Дополнительные функции | |
| Праймер | Да |
| Легкий запуск | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
Информация для заказа
- Цена: 4 312 ₴










