вверхвниз

Зарядная станция Zegor YC2400 (2400 Вт, 2621 Вт/ч)
- Нет в наличии
- Код: Zegor YC2400
45 000 ₴
+380 (68) 838-86-34
Провідний менеджер Сергій
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
- Тип батареї: Акумулятор BYD LiFePO4 Літій-залізо-фосфатний, що забезпечує довговічність та стійкість до температурних змін.
- Тип синусоїди: Чиста синусоїда
- Номінальна потужність інвертора: 2400Вт (пікова потужність 4800Вт)
- Номінальна ємність батареї: 2621Вт·год (51,2В / 51200мА·год)
- Ресурс батареї Близько: 6000 циклів (80%)
- Аудіо функції: Bluetooth/FM/Мікрофон
- Вага: 26,45кг
- Розміри: 501х255х378мм
- Виходи:
- Розетки на 220 ст.
- USB-порти (включаючи USB-C за допомогою швидкої зарядки).
- DC-роз'єми та автомобільний вихід.
- Підтримка заряджання від сонячних панелей.
- Особливості: Бездротова зарядка, LED лампа, Індикатор рівня заряду, Дисплей, Ліхтарик, Швидка зарядка
- Вага: близько 10 кг, що робить її відносно портативною для домашнього та польового використання.
Станція здатна одночасно заряджати кілька пристроїв та підходить для ноутбуків, телефонів, дрібної побутової техніки та освітлення. Вона може використовуватися як джерело резервного живлення під час відключення електрики або в подорожах.
- Производитель: Zegor
- Страна производитель: Китай
- Тип: Зарядная станция
- Емкость аккумулятора: 51200 мА/ч
- Тип аккумулятора: LiFePO4
- Зарядка батареи: От сети, От солнечной энергии, От автомобильной зарядки
- Разъемы: USB, Type-C, Wireless Charger, DC, Розетка AC 220В, XT60, USB-A QC, USB-A
- Выходное напряжение: 220 В
- Входное напряжение: 220 В
- Особенности: Фонарик, Дисплей, Индикатор уровня заряда, Беспроводная зарядка, Быстрая зарядка, LED лампа
- Цвет корпуса: Серый
- Гарантийный срок: 36 мес
- Состояние: Новое
- Количество заряжаемых устройств: 12
- Количество розеток: 3
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Zegor |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Зарядная станция |
| Емкость аккумулятора | 51200 мА/ч |
| Зарядка батареи | От сети, От солнечной энергии, От автомобильной зарядки |
| Разъемы | USB Type-A, XT60, USB-C, Wireless Charger, Розетка AC 220В |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Входное напряжение | 220 В |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Количество заряжаемых устройств | 12 |
| Количество розеток | 3 |
| Максимальная мощность W | 2400 |
| Длина | 501 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Высота | 378 мм |
| Вес | 26.48 кг |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для всего дома |
| Тип (версия) розеток | Универсальный |
| Выходные интерфейсы | Розетка 220 В |
| Особенности | Беспроводная зарядка устройств, Быстрая зарядка батареи, С фонариком |
| Циклы зарядки | 6000 |
Информация для заказа
- Цена: 45 000 ₴








