
Насос циркуляційний енергоощадний Optima PRIME UPMH 25-90AUTO 180мм + гайки
- Готово к отправке
- Код: 000027874
4 897 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Насос циркуляційний енергоощадний Optima Prime UPMH 25-90 AUTO 180 мм
Гарантія - 36 місяців.
Особливості
Optima Prime UPMH 25-90AUTO 180мм - призначений для циркуляції гарячої води в системах опалення, з постійною або змінною витратою води, а також систем зі змінним показником температури в напірному трубопроводі. Насос призначений для перекачування води і чистих, малов`язких, неагресивних і невибухонебезпечних рідин.
Особливості, режими роботи:
робота в режимі постійного тиску CP1;
робота в режимі постійного тиску CP2;
робота в режимі пропорційного тиску PP1;
робота в режимі пропорційного тиску PP2;
режим з автоматичним електронним регулюванням ( крива постійного тиску в адаптивному режимі AUTO/ADAPT ), крива CPA
режим максимальної потужності CC
режим з керуванням частотою обертів ШІМ ( PWM ) - сигналом ( широтно-імпульсна модуляція ).
Функція AUTO - насос автоматично налаштовує робочі параметри, працює з більшістю систем.
Інтегроване управління по тиску дає можливість регулювання характеристик насоса відповідно до фактичних вимог системи..
Переваги:
Індекс енергоефективності EEI ≤ 0,20
Енергощадливість - насос з оптимізованим енергоспоживанням в значній мірі зменшить споживання енергії.
Автоматичний контроль тиску в системі.
Гнучкість - можливість установки в будь-яких системах опалення.
Комфорт-низький рівень шуму.
Зручність - проста настройка і експлуатація для користувача.
Технічні характеристики:
Напруга мережі: 230 В
Максимальна температура води, що перекачується : 110 ° С
Клас безпеки: IP44
Клас ізоляції: F
Різьбове з`єднання: 1 1/2 ″
Матеріал робочого колеса: технополімер
Матеріал корпусу: чавун
Максимальна потужність двигуна, Вт - 80
Мінімальна потужність двигуна, Вт - 10
Максимальний струм, А - 0,7
Мінімальний струм, А - 0,1
Максимальна продуктивність, м3/год - 4
Максимальний напір, м - 9
Монтажний розмір - 180 м
| Країна походження: | Польща |
|---|---|
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
| Вид | Енергозберігаючі насоси |
| Діаметр підключення | 1 1/2″ |
| Міжосьова відстань (мм.) | 180 |
| Потужність (кВт.) | 0,080 кВт. |
| Вага брутто (кг.): | 2.630000 |
| Обєм (м³): | 0.005152 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Производитель | Optima |
| Вид насоса | Циркуляционный |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Максимальный напор | 9 м |
| Пропускная способность | 4 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 80 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Количество скоростей | 6 |
| Повышение давления | Нет |
| Качество воды | Чистая |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 110 град. |
| Вес | 2.63 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Режущая насадка | Нет |
| Материал корпуса | Чугун, Пластик, Алюминий |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP44 |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип выключателя насоса | Электронный |
| Защита от перегрева | Да |
| Плавный пуск двигателя | Да |
- Цена: 4 897 ₴









