вверхвниз

Мотопомпа бензинова Кентавр КБМ100ПК
- Готово к отправке
- Код: 146739
15 028 ₴
+380 (68) 838-86-34
Провідний менеджер Сергій
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Висота всмоктування, м | 8 |
| Висота підйому, м | 30 |
| Діаметр вхідного отвору, мм | 100 |
| Потужність, к.с. | 15 |
| Тактность двигуна | 4-тактный |
| Тип | Для полугрязной воды |
| Тип запуску | Механический стартер |
| Тип палива | Бензин |
| Колір | Желтый с черным |
| Гарантія | 24 місяці |
| Продуктивність, куб.м/год | 120 |
| Обсяг паливного бака, л | 3,6 |
| Виробник | Кентавр |
| Особливості | Компактність; Потужний надійний двигун внутрішнього згоряння; Високоякісний відцентровий самовсмоктувальний водяний насос в алюмінієвому корпусі; Низькі рівні вібрації та шуму при роботі; Ручний стартер; Датчик низького рівня олії в картері двигуна; Дві горловини для заливки олії в картер двигуна та два Отвори для зливу олії з картера для полегшення доступу; Комплектуючі насоси виготовлені з високоякісних Матеріалів – чавунні крильчатки та равлики, алюмінієві передня та задня кришки; Зворотний клапан на вхідному патрубку насоса; - Підвищена продуктивність водяного насоса; Паливо Бензин Аі-92. |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Країна виробник | Китай |
| Вага упакованого товару, кг | 49,5 |
| Об`єм двигуна, куб.см | 420 |
| Вага, кг | 47,5 |
| Діаметр вихідного отвору, мм | 100 |
| Комплектація | Мотопомпа; Гарантійний талон; Інструкція з експлуатації; Упаковка. |
| Рекомендації | Товар в рассрочку;Оплата частями; |
| ВхШхГ упакованого товару, мм | 635х475х585 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальная пропускная способность | 120 куб. м/час |
| Максимальный напор | 30 м |
| Диаметр перекачиваемых частиц | 6 мм |
| Глубина всасывания | 8 м |
| Перекачиваемые среды | Вода с примесями, Чистая вода, Техническая вода |
| Вес | 49.5 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Характеристики привода | |
| Мощность двигателя | 15 кВт |
| Тип топлива | Бензин |
| Объем двигателя | 420 куб. см |
| Расход топлива | 0.385 л/ч |
| Объем топливного бака | 3.6 л |
| Высота подъема | 8 м |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 635 мм |
| Длина | 475 мм |
| Высота | 585 мм |
| Диаметр присоединительного патрубка | 4" |
Спецификация
Информация для заказа
- Цена: 15 028 ₴








