вверхвниз

Портативна акумуляторна станція Vitals Professional PS 4500qc
- Нет в наличии
- Код: 217497
84 568 ₴
+380 (68) 838-86-34
Провідний менеджер Сергій
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
| Найменування | Значення |
|---|---|
| Акумуляторна батарея | Есть |
| Виробник | Vitals |
| Спосіб установки | Напольный |
| Час заряду акумулятора, час, мин | 240 |
| Вихідна напруга, В | 220 |
| Дисплей | С дисплеем |
| Кількість фаз | 1 |
| Потужність, Вт | 5500 |
| Призначення | Универсальное |
| Гарантія | 60 місяців |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження |
| Комплектація | Портативна акумуляторна станція Vitals Professional PS 4500qc; Інструкція користувача; Гарантійний талон. |
| Особливості | ТИПИ І ПАРАМЕТРИ РОЗ'ЄМІВ- розетка однофазної мережі (5 розеток) до 5500 Вт: 230 В/50 Гц; USB-C (2 шт./100 Вт) 5/9/12/15 В-3 А; 20 В-5 A; USB-A QC 3.0 (4 шт./18 Вт) 5 В-3 А; 9 В-2 А; 12 В-1,5 A; гніздо під автомоб. прикурювач (120 Вт) 12,0 В-10 А; гніздо DC5521 (2 шт. /12 Вт) 12,0 В-10 А;ПАРАМЕТРИ АККУМУЛЯТОРА-зарядка від однофазної мережі 230 В/50 Гц/6,5 А/1500 Вт;зарядка від сонячної панелі (XT60) 12 ... 80 В-20 А/1600 Вт;Параметри вихідної напруги змінного струму-правильна (чиста) синусоїда;Тип зарядного пристрою-інверторний вбудований;Тип дисплея рідкокристалічний LCD;LED-ліхтар-ні;ТИПИ ЗАХИСТУ: від короткого замикання;від перевантаження по струму на виході;від низької напруги;від перегріву;Кількість циклів «заряд-розряд»-3000+. |
| Країна виробник | Китай |
| Рекомендації | Товар в рассрочку;Оплата частями; |
| Тип монтажу | Напольный |
| Тип підключення | Розетка |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Синусоидальность струму | Правильная |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Зарядная станция |
| Емкость аккумулятора | 5500 мА/ч |
| Зарядка батареи | От сети, От солнечной энергии, От автомобильной зарядки, От генератора |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Входное напряжение | 220 В |
| Материал корпуса | Алюминий, Металл, Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Количество заряжаемых устройств | 15 |
| Количество розеток | 4 |
| Максимальная мощность W | 5500 |
| Длина | 710 мм |
| Вес | 65 кг |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для всего дома |
| Тип (версия) розеток | Европейский |
| Особенности | С колесами, Функция ИБП (UPS), С ручкой, С фонариком |
| Функция ИБП | Да |
| Циклы зарядки | 3000 |
| Емкость зарядной станции, Вт*ч | 4500 |
| Максимальная мощность зарядки (220В), Вт | 5500 |
Информация для заказа
- Цена: 84 568 ₴










