вверхвниз

Мотоблок Кентавр МБ1080Д-10 + фреза(БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПРИ ПРОМ ОПЛАТІ )
- Готово к отправке
- Код: 237844
44 023 ₴
+380 (68) 838-86-34
Провідний менеджер Сергій
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
| Аккумуляторная батарея | Без АКБ |
| Вал відбору потужності | Боковой, под шпонку Ø17,5 |
| Висота, мм | 1000 |
| Глибина, мм | 2250 |
| Кількість ножів, шт | 22 |
| Кількість передач вперед | 6 |
| Кількість передач назад | 2 |
| Потужність | 8 л.с. |
| Потужність, кВт | 5,8 |
| Наявність фрези | С активной фрезой в комплекте |
| Охолодження двигуна | Жидкостное |
| Снаряжена маса, кг | 305,8 |
| Тактность двигуна | 4-тактный |
| Тип | Дизельный |
| Тип запуску | Ручной стартер |
| Тип зчеплення | Двухдисковое сухого типа |
| Трансмісія | Шестеренчатый редуктор |
| Транспортувальні колеса | 6.00-12 |
| Колір | Зеленый;Красный;Синий |
| Ширина обробки, мм | 1100 |
| Ширина, мм | 1060 |
| Повітряний фільтр | Фильтр моноциклон (4 ступени очистки воздуха) |
| Гарантія | 24 місяці |
| Генератор | 12В 200Вт |
| Датчик масла | Типа «грибок» |
| Діаметр ротора грунтофрези, мм | 400 |
| Діаметр циліндра, мм | 80 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Інше обладнання | Передня LED фара, передні світловідбивачі |
| Задня передача | Рычагом |
| Вимірювальні прилади | Вольтметр, Амперметр |
| Колія коліс, мм | 650-900 |
| Кількість секцій грунтофрези, шт | 12=6+6 |
| Комплект | +Фреза |
| Комплектація | Мотоблок розібраний (зібраний на 80%); Фреза; ЗІП; Гарантійний талон; Керівництво з експлуатації. |
| Максимальна частота обертів колінвала, об/хв | 2200 |
| Мін. глибина культивації, мм | 190 |
| Модель двигуна | R180NL |
| Оберти валу грунтофрези, об/хв | 400 |
| Обсяг рідини в системі охолодження, л | 2,3 |
| Обсяг масла в картері двигуна, л | 2 |
| Рекомендації | Товар в рассрочку;Оплата частями; |
| Країна виробник | Китай |
| Тип і регулятор керма | Трапециевидный руль с регулировкой по высоте |
| Тип масла в двигуні | Полусинтетическое DIESEL 10W-40 API CH-4/SL |
| Тип охолоджуючої рідини | Вода (дистиллированная) |
| Тип причіпного пристрою | Мотоблочного типа |
| Гальма | Кольцевого типа |
| Обсяг масла в картері коробки передач, л | 5 |
| Особливості | Регульоване по висоті кермо на всіх моделях – дає змогу налаштувати мотоблок саме під потрібну висоту, отже збільшується комфорт при роботі з технікою. Вижимний підшипник типу 688808 на всіх моделях - забезпечує більш плавну роботу зчеплення, підвищує витривалість вузла. Багатоступеневий повітряний фільтр з прозорим циклоном забезпечує високий ступінь очищення повітря. |
| Привід фрези | Шестеренно-цепной |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Струмок для підключення активного навішування | Есть |
| Швидкість руху на колесах вперед/назад, км/год | 1,8-23 / 1,2-4,6 |
| Спосіб установки грунтофрези | Отдельно через переходной редуктор |
| Тип масла в коробці передач та редукторі | ТАД-17и SAE 85W-90 API GL-5 |
| Тип приводних ременів | В(Б)-1750 |
| Вага, кг | 291 |
| Cерія товару | Кентавр водяные-10 |
| Коробка передач | (3+1)х2 |
| Макс. глибина культивації, мм | 190 |
| Модель ножів | IT185 |
| Обсяг паливного бака, л | 5,5 |
| Поставка | В разобранном виде |
| Привід | Клиноременная передача (3 ремня) |
| Виробник | Кентавр |
| Витрата палива, л/кВт*год | ≤0,33 |
| Регулювання ширини культивації | Без регулировки |
| Хід поршня, мм | 80 |
| Об`єм двигуна, куб.см | 452 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигателя | Дизельный |
| Марка двигателя | R180NL |
| Максимальная ширина обработки | 110 см |
| Максимальная глубина обработки | 19 см |
| Количество передач | 6 вперед/2 назад |
| Система запуска | Механический стартер |
| Трансмиссия | Шестеренчатый редуктор |
| Сцепление | Дисковое |
| Вал отбора мощности | Да |
| В комплекте оборудования | Колеса пневматические, Фрезы |
| Скорость вращения фрез | 400 об/мин |
| Скорость движения (транспортная) | 23 км/ч |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Диаметр колес | 12 дюйм |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Мощность двигателя | 8 л. с. |
| Объем двигателя | 452 куб. см |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Система охлаждения двигателя | Водяная |
| Количество оборотов двигателя | 2200 об/мин |
| Объем топливного бака | 5.5 л |
| Объем масляного бака | 2 л |
Информация для заказа
- Цена: 44 023 ₴






