вверхвниз

Мотоблок ДТЗ МБ 40-1С/G-3F (колеса 5.00-10)(Безкоштовна доставка при пром оплаті)
- Готово к отправке
- Код: 241667
63 360 ₴
+380 (68) 838-86-34
Провідний менеджер Сергій
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
| Аккумуляторная батарея | 12V 6.5Ah |
| Кількість ножів, шт | 24 |
| Потужність, кВт | 11,8 |
| Наявність фрези | С активной фрезой в комплекте |
| Об`єм двигуна, куб.см | 420 |
| Обсяг паливного бака, л | 6,5 |
| Охолодження двигуна | Воздушное |
| Привід | Прямой, через многодисковую муфту |
| Виробник | ДТЗ |
| Регулювання ширини культивації | Три регулировки |
| Тактность двигуна | 4-тактный |
| Ширина, мм | 615 |
| Повітряний фільтр | Многоразовый поролоновый |
| Гарантія | 24 місяці |
| Генератор | с генератором |
| Датчик масла | Нет |
| Діаметр ротора грунтофрези, мм | 300 |
| Діаметр циліндра, мм | 78 |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення |
| Інше обладнання | Електрообладнання Акумулятор 6,5 Ахгод, Замок запалювання; Диференціали коліс; ЗІП |
| Задня передача | с задней передачей |
| Колія коліс, мм | 600 |
| Кількість передач назад | 2 |
| Кількість секцій грунтофрези, шт | 6 = (1+1+1)*2 |
| Комплектація | Мотоблок в розборі; Фреза; Колеса; Інструкція користувача; Гарантійний талон |
| Максимальна частота обертів колінвала, об/хв | 4 200 |
| Мін. глибина культивації, мм | 150 |
| Модель двигуна | G420FD |
| Обсяг масла в картері двигуна, л | 1 |
| Особливості | Однією з ключових переваг ДТЗ 40-1С/G-3F є компоновка, характерна для професійних машин: задня активна ґрунтофреза, що приводиться в дію через прямий шестеренчастий привод. Така конструкція значно зменшує навантаження на руки оператора та робить роботу з мотоблоком більш легкою, стабільною й передбачуваною навіть під час тривалої культивації. |
| Поставка | В разобранном виде |
| Привід фрези | Прямой шестеренчатый |
| Витрата палива, л/кВт*год | 366 |
| Рекомендації | Товар в рассрочку;Оплата частями; |
| Батьківщина бренду | Україна |
| Швидкість руху на колесах вперед/назад, км/год | 1,18; 2,76; 12,67 / 1,24; 2,91 |
| Снаряжена маса, кг | 146 |
| Спосіб установки грунтофрези | Вместо транспортных колес |
| Країна виробник | Китай |
| Тип масла в двигуні | Полусинтетическое 10W-40 API CF-4/SG |
| Тип масла в коробці передач та редукторі | ТАД-17и SAE 85W-90 API GL-5 |
| Тип причіпного пристрою | Мотоблочного типа |
| Гальма | Без тормозов |
| Вага, кг | 146 |
| ВхШхГ упакованого товару, мм | 775х615х1040 |
| Cерія товару | Кентавр МБ40-1С |
| Висота, мм | 775 |
| Тип зчеплення | Ременное |
| Оберти валу грунтофрези, об/хв | 300 |
| Глибина, мм | 1 040 |
| Вал відбору потужності | Задний |
| Кількість передач вперед | 3 |
| Коробка передач | 3+2+N |
| Макс. глибина культивації, мм | 200 |
| Потужність | 16 л.с. |
| Тип | Бензиновый |
| Тип запуску | Электро и ручной стартер |
| Трансмісія | Шестеренчатый редуктор |
| Транспортувальні колеса | 5.00-10 |
| Хід поршня, мм | 55 |
| Колір | Синий с черным |
|
Ширина обробки, мм
|
660
|
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ДТЗ |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Марка двигателя | G420FD |
| Максимальная ширина обработки | 66 см |
| Максимальная глубина обработки | 20 см |
| Количество передач | 4 вперед/2 назад |
| Система запуска | Электростартер и механический стартер |
| Трансмиссия | Шестеренчатый редуктор |
| Сцепление | Дисковое |
| Вал отбора мощности | Да |
| В комплекте оборудования | Аккумулятор, Колеса пневматические, Культиватор, Фрезы |
| Скорость вращения фрез | 300 об/мин |
| Скорость движения (транспортная) | 12.67 км/ч |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Диаметр колес | 10 дюйм |
| Состояние | Новое |
| Количество фрез | 6 шт |
| Количество ножей | 24 шт |
| Регулировка высоты | Да |
| Реверс | Да |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Мощность двигателя | 16 л. с. |
| Объем двигателя | 420 куб. см |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Количество оборотов двигателя | 3000 об/мин |
| Объем топливного бака | 6.5 л |
| Объем масляного бака | 1 л |
| Расход топлива | 0.366 л/ч |
| Тип запуска | Электростартер |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Потребляемая мощность | 6.5 Вт |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1040 мм |
| Ширина | 615 мм |
| Высота | 775 мм |
| Вес | 146 кг |
Информация для заказа
- Цена: 63 360 ₴











