
Насос фекальний з ріжучим механізмом VOLKS V 750 DF 0,75 кВт
- Готово к отправке
- Код: 000013621
4 936 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Насос фекальний з ріжучим механізмом VOLKS V 750 DF 0,75 кВт - це насос потужністю 0.75 кВт, призначений для перекачування фекальних, стічних і забруднених вод.
Конструкція робочого колеса відкритого типу дає можливість перекачувати тверді частинки без засмічення насосної частини.
Вмонтований ріжучий механізм забезпечує подрібнення довгих і волокнистих часток, запобігаючи їх намотуванню на колесо.
Гарантія - 1 рік
Характеристики:
• потужність - 750Вт;
• максимальна продуктивність - 12 м3 / год;
• максимальний напір - 9 м;
• максимальна температура перекачуваної рідини - 40 ° С
• максимальний розмір часток - 45 мм;
• максимальна глибина занурення - 5м;
• матеріал корпусу двигуна - нержавіюча сталь
• діаметр підключення - 2 ″
• вага упаковки - 18 кг
• вага насоса - 17.2 кг
• габарити упаковки (ВхШхГ) - 48х26.5х21 см
| Країна походження: | Китай |
|---|---|
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
| Вага брутто (кг.): | 0.000000 |
| Обєм (м³): | 0.027000 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Volks |
| Вид насоса | Фекальный |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальный напор | 9 м |
| Пропускная способность | 12 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 0.75 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Повышение давления | Нет |
| Максимальная глубина погружения | 5 м |
| Качество воды | Грязная |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 40 град. |
| Диаметр перекачиваемых частиц | 45 мм |
| Вес | 18 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Режущая насадка | Да |
| Установка насоса | Вертикальная |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь, Чугун |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип выключателя насоса | Поплавковый |
| Защита от перегрева | Да |
| Плавный пуск двигателя | Да |
- Цена: 4 936 ₴







