
Насос відцентровий багатоступінчастий Optima MH-N 2200INOX 2,2 кВт нерж, колеса
- Готово к отправке
- Код: 000015860
13 332 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Насос відцентровий багатоступінчастий Optima MH-N 2200INOX 2,2 кВт нержавіючі колеса
Виробник Польща
Гарантія 2 роки
Висота підйому води даної моделі до 7 метрів. Кількість робочих коліс MH-N 2200INOX - 10
Насос відцентровий багатоступінчастий Optima MH-N 1800INOX 1,8 кВт нержавіючі колеса застосовується для перекачування води або іншої нейтральної рідини з температурою від 0 до 35 ° С. Завдяки низькому рівню шуму, насос набув широкого застосування в системах підвищення тиску для господарсько-побутового призначення, систем фільтрації, наповнення ємностей, мембранних баків, систем поливу і миття автомобілів.
Optima MH-N 1800INOX 1,8 кВт має конструкцію, при якій кілька робочих коліс послідовно встановлені один за одним в корпусі з нержавіючої сталі і поступово підвищують тиск.
Переваги:
• високі гідравлічні показники;
• робочі колеса виготовлені з нержавіючої сталі;
• низький рівень шуму.
Характеристики.
• Напруга мережі: 230В, 50Гц;
• Потужність 2200 Вт;
• Кількість обертів: 2850 об / хв .;
• Максимальна рекомендована глибина всмоктування: 7 м;
• Максимальна висота напору - 110 м
• Максимальна продуктивність - 9,5 м3 (160л / хв)
• Максимальний робочий тиск: 10 бар;
• Діаметр підключення - 1 ″
• Температура води: від 0 до 35 ° С;
• Характеристики двигуна: двополюсний електродвигун (2850 об. / Хв.),
• Клас ізоляції F,
• Клас захисту IP44.
•
Матеріали.
• Робоче колесо: нержавіюча сталь;
• Дифузор: полімер норил;
• Кожух насоса: нержавіюча сталь;
• Вал і ротор двигуна: нержавіюча сталь;
• Механічне торцеве ущільнення: графіт / кераміка.
| Країна походження: | Польща |
|---|---|
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
| Вага брутто (кг.): | 0.000000 |
| Обєм (м³): |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Производитель | Optima |
| Вид насоса | Многоступенчатый |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Максимальный напор | 110 м |
| Пропускная способность | 9.5 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 2200 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Повышение давления | Да |
| Максимальная глубина погружения | 7 м |
| Качество воды | Чистая |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 0 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 35 град. |
| Вес | 24.78 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Режущая насадка | Нет |
| Установка насоса | Горизонтальная |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь, Алюминий, Чугун |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP44 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 250 мм |
| Высота | 280 мм |
| Длина | 680 мм |
| Диаметр разъема соединения | 1 дюйм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип выключателя насоса | Электронный |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Нет |
| Защита от перегрева | Нет |
| Плавный пуск двигателя | Нет |
- Цена: 13 332 ₴







