-11%Мотоблок ДТЗ 440ДН (колеса 4.00-8)нова пошта безкоштовна при пром оплаті
- Готово к отправке
- Код: 217885
23 760 ₴
21 146 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Опис мотоблоку ДТЗ 440ДН (колеса 4.00-8)
Мотоблок ДТЗ 440ДН (колеса 4.00-8) — один із найлегших і найпростіших у керуванні серед мотоблоків «ДТЗ» середнього класу. Дуже компактний, маневровий та зручний.
Основна відмінність від популярної моделі ДТЗ 470БН — дизельний двигун потужністю 4 к. с.
Дизельний двигун відчутно економніший за бензиновий, краще витримує тривалу роботу під навантаженням, у разі зниження обертів зберігає високий крутний момент, а отже, і тягу.
Мотоблок оснащений клинопасовим приводом, який слугує одночасно силовою передачею, зчепленням, вузлом під’єднання активної навіски й елементом системи безпеки.
Повітряний фільтр із виносним повітрозабірником на кермі значно подовжує моторесурс двигуна.
Ширина захоплення фрези змінна: 570 та 810 мм.
У комплектації є також диски захисту рослин — вони запобігають засипанню рослин ґрунтом та пошкодженням фрезою під час роботи мотоблока, також зменшують навантаження на вал редуктора.
Регулювання керма за висотою й кутом повороту – швидке та зручне.
Мотоблок із клинопасовим приводом має цілу низку відчутних переваг перед аналогічними за потужністю мотоблоками з прямим шестеренчастим приводом.
Якщо в процесі роботи ґрунтофрезу раптом заклинить каменем або палицею, пасовий привод амортизує удар і запобігає пошкодженню двигуна й редуктора. Крім того, мотоблок із пасовим приводом значно легший і дешевший, а також простіший і зручніший у керуванні.
440ДН має кронштейн для переднього навісного обладнання, наприклад, косарки, яку можна легко підʼєднати за допомогою вільного струмка на ведучому шківі.
Редуктор ґрунтофрези міцний чавунний, у комплекті є пневматичні колеса 4.00-8.
| Модель двигуна | 168FА |
| Тип палива | Дизельне |
| Потужність двигуна, к. с. | 4,0 |
| Робочий об’єм двигуна, см³ | 196 |
| Номінальні оберти, об/хв | 3000 |
| Номінальна витрата палива, г/кВт∙год | ≤374 |
| Місткість паливного бака, л | 3,5 |
| Система запуску двигуна | Ручний стартер |
| АКБ: тип, ємність, А∙год | Немає |
| Повітряний фільтр | З виносним повітрозбірником на кермі |
| Об’єм картера двигуна, л | 0,7 |
| Тип мастила в картері двигуна | ТМ «ДТЗ» TURBO SYNT 10W-40 API CF-4/SG |
| Датчик рівня мастила | Немає |
| Система охолодження двигуна | Повітряне охолодження |
| Об’єм системи охолодження, л | Немає |
| Тип охолоджувальної рідини | Немає |
| Трансмісія, ходова частина | |
| Тип привода трансмісії | Пасовий, 2 паси |
| Тип зчеплення | Натягом паса |
| Тип приводних пасів | 17X864 |
| Струмок для під’єднання активного навісного обладнання | У передній частині |
| Тип коробки передач | Шестеренчаста |
| Кількість передач вперед/назад | 3/1 |
| Спосіб увімкнення заднього ходу | Вибором задньої передачі в основній КПП |
| Привод фрези | Ланцюговий |
| Вал відбору потужності | Немає |
| Об’єм мастила в катері трансмісії, л | 2,0 |
| Тип мастила в картері трансмісії | ТМ «ДТЗ» ТАД-17и API GL-5 |
| Транспортні колеса | 4.00-8 |
| Колія коліс, мм | 450 |
| Номінальна швидкість руху на колесах вперед/назад, км/год | 2,3; 7,7; 10,5/5,8 |
| Тип регулювання керма | Швидке регулювання за висотою та напрямком |
| Робочі органи | |
| Тип причіпного пристрою | Мотоблочного типу |
| Спосіб встановлення ґрунтофрези | Замість транспортних коліс |
| Номінальна частота обертання ґрунтофрези, об/хв | 31; 103; 140/77 |
| Кількість секцій ґрунтофрези, од. | 6=(1+2)+(2+1) |
| Розмір / кількість / тип ножів ґрунтофрези | 5,5 мм × 235 мм/24 од. |
| Ширина захвату ґрунтофрези, мм | 570, 810 |
| Діаметр ротора ґрунтофрези, мм | 350 |
| Глибина культивації, мм | До 200 |
| Додаткове обладнання | |
| Електрообладнання | Немає |
| Вимірювальні прилади | Немає |
| Інше обладнання | Немає |
| ЗІП | У комплекті |
| Масогабаритні дані | |
| Габаритні розміри в зборі (Д×Ш×В) на колесах/на фрезах, мм | 1600×550×700 / 1600×810×800 |
|
Споряджена маса на колесах/на фрезах, кг
|
80/84
|
Коробка передач 3/1 з трьома швидкостями вперед та однією швидкістю назад дає змогу вибрати знижену швидкість для комфортної роботи з технікою.

Повітряний фільтр з виносним повітрозабірником на кермі та масляною ванною забезпечує високий ступінь очищення повітря, знижується знос поршневої групи.

Безпечне нормально розімкнуте зчеплення реалізоване натягом пасової передачі, працює як запобіжник у разі заклинювання фрези.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ДТЗ |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигателя | Дизельный |
| Марка двигателя | 168FА |
| Минимальная ширина обработки | 57 см |
| Максимальная ширина обработки | 81 см |
| Максимальная глубина обработки | 20 см |
| Количество передач | 3 вперед/1 назад |
| Система запуска | Механический стартер |
| Трансмиссия | Шестеренчатый редуктор |
| Сцепление | Дисковое |
| Вал отбора мощности | Нет |
| В комплекте оборудования | Клиновидные ремни, Фрезы, Культиватор, Боковые диски |
| Скорость движения (транспортная) | 10.5 км/ч |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Диаметр колес | 8 дюйм |
| Состояние | Новое |
| Регулировка высоты | Да |
| Реверс | Нет |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Мощность двигателя | 4 л. с. |
| Объем двигателя | 196 куб. см |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Количество оборотов двигателя | 3000 об/мин |
| Объем топливного бака | 3.5 л |
| Объем масляного бака | 0.7 л |
| Расход топлива | 0.374 л/ч |
| Тип запуска | Ручной |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1660 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Высота | 700 мм |
| Вес | 84 кг |
- Цена: 21 146 ₴











