
Скважинный Насос NPO 75 SWS 1.2-110-1,1+муфта+кабель 2м
- Готово к отправке
- Код: 4823121300318
7 376 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Галузь застосування
Електронасоси свердловинні серії 75SWS призначені для подачі чистої води без довговолокнистих домішок зі свердловин з внутрішнім діаметром не менше 85 мм і колодязів. Ідеально підходять для використання в системах водопостачання приватних будинків, поливу садів і городів, системах крапельного зрошення, в тому числі, і з використанням автоматичних систем підтримання тиску.
Обмеження
Робоча рідина: вода або інші рідини, подібні з водою по щільності та хімічної активності
Загальна мінералізація води, не більше 1500 г/м3
Показник pH 6,5 – 9,5
Зміст механічних домішок, не більше 50 г/м3
Максимальний розмір часток, не більше 0,2 мм
Максимальна температура рідини: +35 °С
Конструктивні характеристики
Патрубок напірний з латуні
Корпус насосної камери з нержавіючої сталі
Колесо робоче – плаваюче, центробіжне, закритого типу, виконано з ацетатної смоли
Фланець перехідною з латуні
вали двигуна і насосної частини з нержавіючої сталі AISI 304
Гвинти, що стягують скоби, корпус двигуна і сорочка насосної камери з нержавіючої сталі
Ущільнення торцеве – графіт / кераміка / NBR / AISI 304
Покращений захист двигуна по лінії валу: ущільнення торцеве посилено спеціальною манжетою
Укомплектований спеціальною муфтою для герметичного з'єднання кабелю двигуна з кабелем електроживлення
Двигун
Асинхронний двополюсний з короткозамкненим ротором, маслонаповнений
Ступінь захисту IPХ8
Клас ізоляції В
однофазне виконання з встановленими в корпус електродвигуна конденсатором і вбудованим в обмотку пристроєм захисту двигуна від перевантажень
Напруга живлення: 220 В, 50 Гц
Характеристики
Принцип дії відцентровий
Споживана потужність, Вт: 1100
Напруга живлення: 220 В, 50 Гц
Діаметр насоса, мм 76
Мінімальний діаметр свердловини, мм: 85
Тип приєднання патрубків різьблення
Вихідний патрубок: G1-B
Максимальна глибина занурення, м: 40
Максимальний напір, м: 135
Максимальна продуктивність, м³ / год: 3.00
Оптимальний напір, м: 110
Оптимальна продуктивність, м³ / год: 1.20
Тип рідини чиста вода
Максимальна температура рідини, що перекачується, ° С: 35
Максимальний розмір часток, мм: 0,2
Шнур електроживлення, довжина, м: 2
|
Максимальна об'ємна подача |
від 3 до 5 м³/год |
|
Діаметр свердловини, мм |
від 93 до 110 мм |
|
Максимальний напір, м |
135 |
|
Потужність насоса |
від 1 до 2 кВт |
|
Матеріал корпусу |
нержавіюча сталь |
|
Принцип дії |
багатоступінчатий |
|
Живлення |
Від мережі |
|
Наявність автоматики |
немає |
|
Максимальна об'ємна подача, м³/год |
3 |
|
Захист сухого ходу |
немає |
|
Висота подачі |
понад 100 м |
|
Призначення |
Для свердловин |
|
Матеріал робочого колеса |
ацетатна смола |
|
Потужність насосу, Вт |
1100 |
|
Напруга мережі, В |
220 |
|
Діаметр |
1" |
|
Гарантійний термін, міс. |
24 |
|
Габарити (В*Ш*Г) |
1677*76 |
|
Вага, кг |
14.5 |
|
Застосування |
Побутовий |
|
Країна-виробник |
Китай |
-
Основні атрибути
-
Виробник
-
Країна виробник
Україна
-
-
Користувальницькі характеристики
-
Висота всмоктування
135 м
-
Гарантія
24 місяці
-
Діаметр підключення
1 дюйм
-
Довжина кабеля
2 м
-
Діаметр насосу
3 дюйми
-
Забір води
Середній
-
Джерело живлення
220 В
-
Клас захисту
IPX8
-
Максимальна глибина занурення
20 м
-
Максимальна температура води
35 градусів за Цельсієм
-
Матеріал виробу насоса
Нержавіюча сталь
-
Матеріал виробу робочого колеса
Ацетатна смола
-
Потужність
1.42 кВт
-
Напір
135 м
-
Продуктивність
50 л/хв
-
Стійкість до піску
Є
-
Тип двигуна
Відцентровий
-
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | NPO |
| Вид насоса | Скважинный |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальный напор | 135 м |
| Пропускная способность | 3 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 1.1 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Количество скоростей | 1 |
| Повышение давления | Да |
| Максимальная глубина погружения | 40 м |
| Качество воды | Чистая |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 35 град. |
| Вес | 15 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Режущая насадка | Нет |
| Установка насоса | Вертикальная |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX8 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 7 мм |
| Длина | 1677 мм |
| Длина сетевого шнура | 2 м |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип выключателя насоса | Электронный |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Плавный пуск двигателя | Да |
| Основные | |
| Частота тока | 50 Гц |
| Минимальное рабочее давление | 1 |
| Максимальное рабочее давление | 10 бар |
| Степень защиты IP | 8 |
| Максимальная пропускная способность | 3 куб.м/год |
| Перекачиваемые среды | Чистая вода, Питательная вода |
| Минимальная пропускная способность | 1 куб.м/год |
- Цена: 7 376 ₴










