
Циркуляционный насос NPO BPS 25-6S -130
- Готово к отправке
- Код: 4823121302527
2 377 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Галузь застосування
Електронасоси циркуляційні BPS25-6S призначені для перекачування робочих рідин в одно- і двотрубних системах опалення відкритого та закритого типу, в тому числі використовуючих енергію сонця, в теплових насосах, в системах кондиціонування повітря.
Обмеження
робоча рідина: чисті невязке, неагресивні рідини, що не містять твердих часток або волокон, подібні з водою по щільності і хімічної активності
загальна жорсткість рідини, не більше 700 мкг-екв/кг
вміст сполук заліза, не більше 500 мкг/кг
вміст розчиненого кисню, не більше 50 мкг / кг
вміст нафтопродуктів, не більше 1 мг / кг
значення рН 7,0-9,5
максимальний вміст гліколю: 50%
максимальний робочий тиск: 1 МПа (10 бар)
граничні нижню і верхню значення температури рідини від -10 ° С до + 110 ° С
максимальна температура навколишнього середовища: +40°С
щоб уникнути кавітаційного шуму тиск на всмоктуванні повинно бути не менше 1,5 м водяного стовпа при температурі + 90°с
Конструктивні характеристики
моноблочні горизонтальні з одним робочим колесом
корпус насосної камери з чавуну
колесо робоче - відцентрове, закритого типу, виконане з термостійкого го полімеру
вал з металокераміки
підшипники ковзання радіального типу з металокераміки
гільза статора захисна з нержавіючої сталі AISI 304
відбивач з нержавіючої сталі AISI 304
корпус двигуна з алюмінію
гайки сполучні в комплекті
укомплектований кабелем живлення
Двигун
асинхронний двополюсний з короткозамкненим "мокрим" ротором, трехскоростной
охолодження двигуна перекачується рідиною
перемикання швидкостей здійснюється механічним трьохпозиційним перемикачем
ступінь захисту IP44
клас ізоляції H
однофазне виконання з встановленими в коробку виводів конденсатором
напруга живлення: 220 В, 50 Гц
режим роботи: тривалий
Характеристики
Принцип дії відцентровий
Тип ротора мокрий
Напруга живлення: 220 В, 50 Гц
Споживана потужність, Вт: 100
Монтажна довжина, мм: 130
Тип приєднання патрубків різьблення
Вхідний патрубок: G1½-B
Вихідний патрубок: G1½-B
Максимальний напір, м: 6.1
Максимальна продуктивність, м³ / год: 3.00
Оптимальний напір, м: 2.80
Оптимальна продуктивність, м³ / год: 2.00
Тип рідини чиста вода
Максимальна температура рідини, що перекачується, ° С: 110
Мінімальна температура перекачується рідини, ° С: -10
Максимальний розмір часток, мм: 0.05
Кількість швидкостей 3
Шнур електроживлення, довжина, м: 1.3
|
Матеріал корпусу |
чавун |
|
Призначення |
Для опалення |
|
Наявність автоматики |
немає |
|
Максимальна об'ємна подача, м³/год |
3 |
|
Захист сухого ходу |
немає |
|
Потужність насосу, Вт |
100 |
|
Потужність насоса |
до 1 кВт |
|
Принцип дії |
відцентрові |
|
Висота подачі |
до 10 м |
|
Максимальний напір, м |
6.1 |
|
Максимальна об'ємна подача |
до 3 м³/год |
|
Матеріал робочого колеса |
технополімер |
|
Гарантійний термін, міс. |
36 |
|
Вага, кг |
2,5 |
|
Напруга мережі, В |
220 |
|
Діаметр |
1 1/2" |
|
Габарити (В*Ш*Г) |
130*124*132 |
|
Застосування |
Побутовий |
|
Країна-виробник |
Китай |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | NPO |
| Вид насоса | Циркуляционный |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Максимальный напор | 6.1 м |
| Пропускная способность | 3 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 100 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Количество скоростей | 3 |
| Повышение давления | Нет |
| Качество воды | Чистая |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 110 град. |
| Вес | 3 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Режущая насадка | Нет |
| Установка насоса | Горизонтальная/вертикальная |
| Тип ротора | "Мокрый" |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP44 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 130 мм |
| Высота | 124 мм |
| Длина | 132 мм |
| Диаметр разъема соединения | 20 дюйм |
| Длина сетевого шнура | 1.3 м |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип выключателя насоса | Электронный |
| Минимальная температура окружающей среды | 10 град. |
| Максимальная температура окружающей среды | 110 град. |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Плавный пуск двигателя | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность, кВт | 0-1 |
| Страна-производитель | Китай |
| Производительность, л/м | 41-50 |
| Напор, м | 5-20 |
| Питание | Сеть |
| Давление, бар | 0,6-1 |
| Тип насоса | Циркуляционный |
| Мощность, л.с. | 0,6-1 |
- Цена: 2 377 ₴










