
Насос відцентровий Optima 2DK-20 1,5кВт
- Готово к отправке
- Код: 000008693
5 671 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Насос відцентровий Optima 2DK-20 1.5кВт
Виробник - Польща
Гарантія - 2 роки
Насос відцентровий Optima 2DK-20 це насос відцентрового типу, призначений для дощового і гравітаційного зрошення і поливу, перекачування великих об`ємів води з колодязів, водойм і резервуарів при невеликій величині напору.
Конструкція робочого колеса з широкими кутовими лопатями дозволяє перекачувати воду з невеликим вмістом забруднень.
У цього насоса велика максимальна продуктивність - до 24 м3 / год.
Завдяки надійності, простоті в експлуатації і економічності, цей насос знайшов своє застосування в багатьох сферах діяльності.
Технічні характеристики:
• Потужність 1500 Вт
• Напруга 220 В
• Частота 50 Гц
• Вхідне з`єднання - 2 ″;
• Вихідне з`єднання -2 ″.
• Максимальна висота подачі 20 м.
• Максимальна глибина забору води 2 метри.
• Максимальна продуктивність - 24 м3 / год (800л / хв)
• Максимальна температура рідини, що перекачується 40 ° С.
• Тривалий режим роботи.
• Матеріал робочого колеса - латунь.
• Клас захисту - IP44
• Вага в упаковці - 16.2 кг
• Вага насоса - 15.6 кг
• Габарити в упаковці (ВхШхГ) - 38х24х23 см
| Країна походження: | Польща |
|---|---|
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
| Вага брутто (кг.): | 15.250000 |
| Обєм (м³): | 0.019400 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Производитель | Optima |
| Вид насоса | Вихревой |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Максимальный напор | 20 м |
| Пропускная способность | 24 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 1.5 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Количество скоростей | 1 |
| Повышение давления | Да |
| Глубина до зеркала воды | 7 м |
| Максимальная глубина погружения | 2 м |
| Качество воды | Чистая |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 45 град. |
| Диаметр перекачиваемых частиц | 30 мм |
| Вес | 16.2 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Режущая насадка | Нет |
| Установка насоса | Вертикальная |
| Тип ротора | "Сухой" |
| Материал корпуса | Чугун |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP44 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 240 мм |
| Высота | 380 мм |
| Длина | 230 мм |
| Диаметр разъема соединения | 2 дюйм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип выключателя насоса | Электронный |
| Минимальная температура окружающей среды | 10 град. |
| Максимальная температура окружающей среды | 90 град. |
| Защита от перегрева | Да |
| Плавный пуск двигателя | Да |
- Цена: 5 671 ₴










