
Насос відцентровий Optima CPm158A 1,3кВт
- Готово к отправке
- Код: 000008744
4 268 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Насос відцентровий Optima CPm158А 1.3кВт
Виробник Польща
Гарантія 2 роки
Насос відцентровий Optima CPm158A 1.3кВт, призначений для дощового і гравітаційного зрошення і поливу, перекачування великих об`ємів води з колодязів, водойм і резервуарів при невеликій величині напору.
Конструкція робочого колеса з широкими кутовими лопатями дозволяє перекачувати воду з невеликим вмістом забруднень.
Важливі конструктивні особливості:
• Вал ротора виготовлений з нержавіючої сталі
• Обмотка двигуна - мідь
• Робоче колесо - латунь
• Механічне ущільнення - кераміка і графіт
• Тривалий режим роботи
• Клас захисту - IP44
Технічні характеристики:
• номінальна потужність двигуна - 1,3 кВт
• необхідна напруга - 220В ± 5%, 50Гц
• максимальна температура й рідини 40 ° С
• максимальна глибина всмоктування - 3 м
• максимальна висота напору -43 м
• максимальна продуктивність -6 м3 / год (100 л / хв)
• максимальна температура води - 40 * С
• вага в упаковці - 12.66 кг
• діаметр підключення - 1 ″
• вага насоса - 12.1 кг
• габарити упаковки (ВхШхГ) - 38х24х23 см
Завдяки надійності, простоті в експлуатації і економічності, цей насос знайшов своє застосування в багатьох сферах діяльності.
| Країна походження: | Польща |
|---|---|
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
| Вага брутто (кг.): | 12.600000 |
| Обєм (м³): | 0.018200 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Производитель | Optima |
| Вид насоса | Вихревой |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Максимальный напор | 35 м |
| Пропускная способность | 7 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 1.3 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Количество скоростей | 1 |
| Повышение давления | Да |
| Глубина до зеркала воды | 5 м |
| Максимальная глубина погружения | 2 м |
| Качество воды | Чистая |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 1 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 40 град. |
| Диаметр перекачиваемых частиц | 30 мм |
| Вес | 17 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Режущая насадка | Нет |
| Установка насоса | Горизонтальная |
| Тип ротора | "Мокрый" |
| Материал корпуса | Чугун |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP44 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 240 мм |
| Высота | 380 мм |
| Длина | 230 мм |
| Диаметр разъема соединения | 1 дюйм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип выключателя насоса | Электронный |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Минимальная температура окружающей среды | 10 град. |
| Максимальная температура окружающей среды | 90 град. |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Плавный пуск двигателя | Да |
- Цена: 4 268 ₴










