
Насос відцентровий Optima JET 80A 0,8кВт чавун короткий
- Готово к отправке
- Код: 000005638
3 696 ₴
- +380 (99) 044-61-12Провідний менеджер Сергій
- +380 (96) 873-40-27менеджер Ольга
- +380 (95) 500-19-29менеджер Ольга
Насос відцентровий Optima JET 80A 0,8 кВт чавун короткий
Виробник - Польща
Гарантія - 2 роки
Насос відцентровий Optima JET 80A 0,8 кВт чавун короткий призначений для перекачування чистої води і хімічно неагресивних рідин. У цій моделі укорочена довжина Насосна. Може застосовуватися в побуті та промисловості, для автоматичної подачі води в комплексі з резервуарами і автоматичними агрегатами підтримки тиску, для поливу городів, садів і т. Д. Встановлювати в місцях захищених від атмосферного впливу.
Принцип роботи:
Optima JET 80A 0,8 кВт чавун короткий це насос відцентрового типу з одним робочим колесом. Тиск в відцентрових насосах створюється завдяки відцентровій силі, що виникає при впливі лопаток робочого колеса на рідину. Глибина підняття води до 9м, досягається завдяки ежектору (трубці Вентурі) встановленим в корпусі насоса. Рідина, всмоктується тільки частково подається в нагнітальний патрубок. Частина води, що залишилася, рециркулює через ежектор, який будучи з`єднаний з камерою всмоктування, створює в ній розрідження, необхідне для підняття води. Перед запуском в роботу необхідно залити воду в насосну частину. Завдяки системі Вентурі вирішується проблема перекачування рідин з вмістом повітря.
Конструктивні особливості:
• Насосна частина виготовлена з чавуну
• Робоче колесо - латунь
• Дифузор і ежектор - термопласт,
• Вал ротора - нержавіюча сталь.
• Механічне ущільнення - кераміка і графіт.
• Корпус електродвигуна охолоджується вентилятором.
• Опори вала ротора - шарикопідшипники, вільно доступні для обслуговування.
• Ступінь захисту двигуна IP44.
• Клас ізоляції F. Напруга мережі: 230V-50Hz.
• Термозахисне реле вбудоване в двигун
Технічні характеристики:
• номінальна потужність двигуна - 0,8 кВт
• необхідна напруга - 220В ± 5%, 50Гц
• максимальна глибина всмоктування - 9 м
• максимальна висота напору - 40 м
• максимальна продуктивність - 2,7 м3 / год (45 л / хв)
• максимальна температура води - 40 * С
• діаметр підключення - 1 ″
• вага в упаковці - 11.19 кг
• вага насоса - 10.5 см
• габарити в упаковці (ВхШхГ) - 40х22х19 см
| Країна походження: | Польща |
|---|---|
| Країна реєстрації бренду: | Україна |
| Вага брутто (кг.): | 11.095000 |
| Обєм (м³): | 0.018700 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Производитель | Optima |
| Вид насоса | Центробежный |
| Способ установки насоса | Поверхностный |
| Максимальный напор | 40 м |
| Пропускная способность | 2.7 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Количество скоростей | 1 |
| Повышение давления | Да |
| Максимальная глубина погружения | 9 м |
| Качество воды | Чистая |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 10 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 40 град. |
| Диаметр перекачиваемых частиц | 30 мм |
| Вес | 11 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструктивные особенности | |
| Режущая насадка | Нет |
| Установка насоса | Горизонтальная |
| Тип ротора | "Сухой" |
| Материал корпуса | Чугун |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IP44 |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Ширина | 220 мм |
| Высота | 190 мм |
| Длина | 400 мм |
| Диаметр разъема соединения | 1 дюйм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип выключателя насоса | Электронный |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Минимальная температура окружающей среды | 10 град. |
| Максимальная температура окружающей среды | 90 град. |
| Автоматический контроль уровня рабочей среды | Нет |
| Защита от перегрева | Да |
| Плавный пуск двигателя | Да |
- Цена: 3 696 ₴
- Способ упаковки: картонная упаковка










